Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy fiú/férfi zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú/férfi zárkózott akkor kicsi az esélye annak hogy párt találjon?

Figyelt kérdés

Sok lánynál próbálkoztam már, de egyikőjük sem lett a barátnőm. Neten is próbálkoztam. De már kezdem feladni, mert semmi sikerélményem nem volt eddig. Sokszor már nagyon elképzelhetetlennek érzem hogy legyen barátnőm. Pedig nem akarok egyedül élni, félek belegondolni hogy milyen rossz lehet az, főleg hogy én szeretnék majd családot is.

Eddig nem volt barátnőm, emiatt az is zavar hogy semmi tapasztalatom nincs.


2020. jan. 20. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Zárkózottként kicsi az esélye, igen.
2020. jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, én is ezt tapasztalom 23F
2020. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Így bizony. Ilyenekkel nem lehet egy jót beszélgetni, nem adnak egyenes választ, nincs saját véleményük; szó, mint száz, gyenge jelleműek, így nem kell senkinek.
2020. jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Igy van, kevés az esélye
2020. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hogy kicsi esélye van, semmi esélye nincsen. Én is ilyen luzer vagyok.Nem is kellek senkinek.
2020. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, ezek csak az segíthetne, ha változtatni tudnék a zárkózottságomon. De ez kb. lehetetlen, mert ehhez kellene egy olyan társaság akiknek meg tud nyílni az ember meg elfogadóak. Csak, hogy ilyen nincs, mert bárhova kerül is egy introvertált személy, munkahely, iskola, tökmindegy, egyből megy a kibeszélés meg a kiközösítés, ez meg csak ront a helyzeten, mert úgy még kevesebb önbizalma lesz valakinek.
2020. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!