Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz az a dolog hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az a dolog hogy ha egy elhízott férfi akar egy vékony lányt akkor annak nagyon kicsi az esélye hogy összejöjjön de ha egy elhízott nő akar egy átlagos vagy sportos férfit akkor annak előbbi utóbb nagy eséllyel összejön?

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az esély mindkét esetben ugyan akkora.De egy sportos pasi kisebb eséllyel marad egy elhízott nő mellett.
2019. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom. De annak nagy az esélye, hogy idióta, aki ilyenen agyal. Normális embernek nem ez a legfontosabb szempont.

[link]

2019. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Neked nem lesz kapcsolatod. Fogadd el. Nem a külsőd miatt, hanem mert rettenetesen buta vagy. C’est la vie
2019. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Mennyire vékony lányt? Mert az átlagos testalkatra is már azt mondják, hogy vékony...

És ebből már egy előző kérdésben kiakadtak, hogy minden férfi vékony nőt akar...

2019. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy ez a legfontosabb szempont? Ez csak egy szimpla kérdés, amire várt a kérdező egy releváns választ, nem azt, hogy hanyadrangú a kérdése... Én egyébként nem tudom, talán hasonló lehet a felállás mindkét nemnél. Férfinál "ciki" vékonynak lenni, de ugyan olyan, ha nem rosszabb túlsúlyosnak lenni is. Nőnél azért a vékonyság az előny.
2019. jan. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Nagyon igaz
2019. jan. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Én vékony testalkatú vagyok (N), a párom pocakos. Nem a tipikus elhízott pocakos, hanem azért izom is van rajta. Sosem volt vékony barátom, valahogy a vékonyak nem jönnek be.
2019. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Épp ezen az oldalon olvastam nem egyszer ilyen kérdést, ahol férfi panaszolta, hogy mennyire gáz, hogy kövér nők nyomulnak rá.

Amúgy nem hinném, hogy igaz lenne.

2019. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
55%
Volt, hogy elhizott ferfi tetszett. Kituno humora volt, nagyon okos es magabiztos, nem egy eselylatolgato szerencsetlen.
2019. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Teljes mértékben igaz. Nyugodtan ellehet menni konditerembe beszélgetni pár emberrel vagy csinálni egy elhízott férfi és női profilt. Egy csomó pasinak bejönnek a telt nők, de a legtöbb nőnek a telt pasik nem. Volt telt barátnőm, kb. hetente 3-4 srác próbálkozott be nála, miközben egy csomó átlagos alkatú férfi ismerősöm alig talál barátnőt. Továbbá azok a telt női ismerőseim, akik egy kicsit is adnak magukra, mind simán találnak pasit.
2019. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!