Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idő múlva lehet rákérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő múlva lehet rákérdezni a találkozóra? Vagy nem is akar?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt, beszélgettünk, később rám îrt, ő keresett. Naponta rám ír, ő keres, ő kezdeményez beszélgetést. Kétértelmű utalásokat tesz, szivecskés-puszis emojikat küld (18 éves). Szimpatikusnak tartottam, 1 hét után rákérdeztem, hogy nincs-e kedved valamkt csinálni. Rokon szülinapjára megy, de egy másik nap jó.

Ugyanúgy keres. 1 hét után rákérdezek, még nem tudja, dolga lesz.

Megint keres, szivecskés, kêtértelmű üzenetek. Eltelik egy hét, rákérdezek, meg sem nézi (gondolom értesítésben látta). Eltelkk 2 nap, nem írt, énsem írtam. Kiváncsiságból írtam neki valamilyen témában, megint keres, ír...


Egy másik lánnynál ugyanez.


Miért keresnek, ha nem akarnak találkozni? Tudják, hogy nem barátkozni akarok, hanem komoly kapcsolatot szeretnék.


2020. jan. 21. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők sem tudják mit akarnak vagy csak szórakoznak. Írd meg nekik hogy ha akarnak valamit akkor majd szóljanak aztán hagyd ott őket.
2020. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Te sem tudod mit akarsz. "Valamit csinálni".. pont ezt csinálják, langyosvizet.

Ha akarsz vmit mondd meg h akarod látni ma, hnap, tökmind1.

2020. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Langyoskám, legyél már rámenősebb! Ott a csak, teljesen egyértelműen érdeklődik irántad, neked is szimpatikus, akkor minek tökölsz? Konkrétan kérdezzél rá, hogy mikor tudna találkozni; ha kibújik akkor meg vágjad el ezt a szálat.
2020. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!