Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnál, ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnál, ha kiderülne a párodról, hogy elment egy találkozóra egy olyan nővel, akiről tudta, hogy le akar vele feküdni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 29. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Két ember kell hozzá. Lehet, hogy azért ment, hogy lerázza.

Ha titokban ment, akkor az már problémásabb.

2017. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudnék már megbízni benne.
2017. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha kiderülne (=nem elmondta volna, csak valahogy máshogy megtudom), akkor szevasz. Aki nem őszinte vele, az nem kell párnak.
2017. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Válóok.

Lerázni bárhol le tudná.

2017. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon furcsállnám az egészet. Egyébként csatlakozom az egyik előttem szólóhoz, nagyon nem mindegy, hogyan tudom meg.
2017. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Szakítanék.

Nem kell minden lépésről elszámolnia a páromnak, de ez a minimum, hogy nem találkozunk másokkal, ha együtt vagyunk.

Eszembe sem jutna szó nélkül elmenni egy pasival, főleg úgy, hogy akarna is tőlem valamit.

Ugyanezt elvárom a páromtól is.

Ha barátkozni akar és vannak nő ismerősei,akikkel szigoróan barátok,akkor ok, de akkor sem titokban.De így,hogy akar is tőle valamit és titokban elmegy.

Kuka.

Most ebben hazudik, később miben? Menjen isten hírével, szingliként azzal találkozik,akivel akar.

2017. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

De miféle találkozó?

Engem spec bazira nem érdekel, hogy ki akar velem lefeküdni.

2017. máj. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy véletlenül tudtam meg, mivel beleolvastam az egyik beszélgetésébe. (igen, nem kellett volna)

Elvileg valami régi ismerős volt, aki azért hívta, mert épp a városban járt. De egyértelműen tudtára adta, hogy akár fel is mehet hozzá, ő pedig a barátjának írta, hogy nem tudja, hogy menjen e, aztán, hogy elmegy és majd meglátja, hogy mi lesz.

Én is erősen gondolkodom a szakításon, de nem szívesen vallanám be, hogy elolvastam az üzeneteit.

Próbáltam neki célozgatni ilyesmi témákra, de ő közölte velem, hogy nem menne el senkivel sem, és le is rázott.

2017. máj. 29. 14:40
 9/10 anonim ***** válasza:

#8, ja - ez nem valami osztálytalálkozó, szigorúan kétszemélyes, lakáson, amit a párod még le is tagad - és várja is, hogy mi lesz.

Hát AZ lesz, elég egyértelmű.

Ehhez képest az, hogy te belenéztél a levelezésébe eléggé bagatell dolog. Elviselnéd a félrelépését -eit, mert ciki, ahogy megtudtad? Nem kellene!

2017. máj. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uh... Én ilyesmin akkor gondolkodtam, mikor szingli voltam, és épp szexhiányom volt. Mióta van párom, eszembe se jut más férfiakkal találkozni. Nem még azon agyalni, hogy felmenjek-e akárkihez... Én szembesíteném a páromat.
2017. máj. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!