Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy molettebb, de nem túlsúlyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy molettebb, de nem túlsúlyos lánynak mennyi esélye van Tinderen?

Figyelt kérdés

Nem a Norbi ügy miatt jutott eszembe. Ez csak véletlen egybeesés.

Még olyan 20 kilót biztosan le szeretnék fogyni. Diétázom és sportolok. Sajnos facebookon még a régi képeim vannak, amikor normális súlyom volt (3 éve). Természetesen elmondanám az igazságot már az elején. De azon gondolkodom, hogy érdemesebb-e április/májusig várni, míg leadom a felesleget vagy aki szeret az így is szeret és kivárja.

26/N



2020. jan. 21. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is van esélyed. Meglepődnél, mennyi férfinak tetszenek a molettebb nők.
2020. jan. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Van esélyed hidd el. :) Lehet hogy rajtad jól is áll, meg amúgyis ha ez nem a végleges alakod. Magadnak tetszél ne másoknak és másoknak is fogsz tetszeni. 22/F
2020. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
24%
Én nagyon szivesen követném napról napra ahogy átalakulsz, edzenék is veled mindig. 27F
2020. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%

20 kiló plussz már túlsúlyos. Fülednek talán kellemesebb a molett szó, de ez a tényeken nem változtat.

De ezt te is tudod, ezért diétázol és sportolsz. Inkább legyél büszke magadra, hogy a túlsúlyos emberek többségével ellentétben te teszel magadért.

Tinderen nagyon könnyű dolgod lesz. Készíts új, előnyös képeket magardól, az adataidnál meg írjad be az igazat. Nagyon sok találatod lesz, majd meglátod.

Az is előny, ha beírod milyen sokat dolgozol magadon.

2020. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
28%
2020. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Ne mondj semmit hanem csinálj új fényképeket vagy várj amíg ledobsz pár kilót. Nem hajt a tatár hogy ilyen szorongással indulj neki a társkeresésnek.
2020. jan. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100% hogy találnál magadnak amit szeretnél tinderen, alkalmit komolyat őrültet normálisat. Amit csak szeretnél. Sőt nagy általánosságban amit ti nők túlsúlyosnak néztek az egy férfi szemében iszonyat szexi és formás alak. Légy kicsit magabiztosabb, mindenkire vár valaki. Abból ítélve hogy ápr májusig leadod a felesleget is arra következtetek hogy csak női agybaj amit túlsúlynak látsz. Ne várj addig, az ,,igazi" bármennyire is klisésen hangzik azért fog szeretni aki vagy és nem azért ahogy éppen kinézel, pont annyira fog kívánni és szeretni ha 50kg vagy, vagy ha épp 80. F/26
2020. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

1. válaszoló: Olyat nem szeretnék találni, akinek kizárólag súlyfelesleggel tetszem. Egyrészt ha lefogyok, akkor lehet, hogy őt zavarná. Másrészt nem szeretném, hogy hátráltasson a céljaim elérésében. Az esztétika mellett főként az egészségemért teszem amit teszek.

2020. jan. 21. 17:47
 9/19 A kérdező kommentje:
Kaptam már bunkó beszólást tinderes chat közben. ("Nem szeretem ha valaki dagi). Akkor hagytam abba. Köszönöm a tanácsokat.
2020. jan. 21. 17:50
 10/19 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem egy szebb arccal 37, egy csúnyàbbal 18%. Sokat szàmít, hidd el. A régi fotókat nyugodtan dobd el, csak csalódàs lenne belőle. Az új képeken meg úgyis làtszani fog/sejteni lehet, hogy van túlsúlyod.
2020. jan. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!