Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék? Nagyon sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nagyon sokat sérűltem az exem miatt. A szakítás módja miatt azóta sem tudtan igazán túl jutni. Nem a személyén, hanem a fájdalmon és csalódottságon, amit okozott.

Figyelt kérdés
A szakítás módja miatt,3,5 éves kapcsolazot úgy zárt le, h tulajdonképpen nem is szakított hanem eltűnt napokra. Nem reagált, telefon, sms, viber semmi. Mire elértem egy nő vette fel a telefont. Kiderült együtt vannak az exem telefonban szakított velem . Teljesen összetörtem a megalázás meg amiket mondott nagyon fájt. Lefeküdtek többször még mi együtt voltunk. reagált, hívásra, sms, viber semmi. Mire 3 nap után elértem egy nő vette fel a telefont. Kiderült együtt vannak az exem telefonban szakított velem . Teljesen összetörtem a megalázás meg amiket mondott nagyon fájt ez nem volna elég, kiderült egy csomó hazugsága, hogy mennyit hülyített , hazudozott.És a nonplusultra h kiderült van egy másik nőtől gyereke akiről lemondott.Én azóta pszichológushoz járok h feldolgozzam ezt a sok fájdalmat. De úgy érzem teljesen tönkrementem ebben az egészben 27 N vagyok..Próbáltam talpra allni, új munkám vannak céljaim, de még érzem a fájdalmat enbek a dolognak 1, 5 éve szóval túl kéne juttnom.Azota egyedül vgyk nem tudok még nyitni, sajnos.
2020. jan. 22. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Dolgozól valahol?

Szülők, család van?

Tesó barátok?

2020. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Dolgozom igen a csalafommal jó a kapcsolat.Egyedül lakom , úgyhogy néha rámtőr a magány érzésem. Barátaim vannak de mindenki sokat , dolgozik illetbe párja van.Persze talizunk de sokat vagyok egyedül.
2020. jan. 22. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez kemény.

Hát szerintem sokat mozdulj ki,főleg hétvégén.

Buli,mozi...stb.

Tudom javasolni a meditációt,agykontrollt.

Érdemes elvégezni nagyon jo.

2020. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ezeken mind túl vagyok sportolok., kirandulok, programozok.Kertem profi pszichológusi segítséget.Mégis mélyen ez bennem van, olyan trauma volt h nem akar teljesen elmúlni.A storyhoz hozzatartozik h rengeteget segitettem anyagi, lelki szinten neki.Úgy érzem csak rabolta az időmet hitevetett, eljegyzéssel.
2020. jan. 22. 22:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezért mondom kérdező,agykontrollt szerintem végezd el,nehogy gyógyszert szedj pszichiáterhez menj.

Sajnos ez jön sok esetben.


A palit meg felejtsd el,egy emeletes MARHAA.

2020. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Semmilyen gyógyszert nem szedek , nem os fogok.Meg fogom próbálni az agykontrollt.
2020. jan. 22. 23:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd.Hasonló történt velem is.Eljegyzés közösen eltöltött 4 év után,legyen gyerek mert családot akar ráálltunk a baba projektre.Aztán egy hétvégén elment a szüleihez és sms megírta, hogy vége, 3 hónappal később meg kiderült, hogy az új barátnője 4 hónapos terhes..Padlót lehet fogni az ilyentől és nem két perc míg kiheveri az ember, de túlélhető.Az hogy fáj rendben van, szerintem mindig ott fog maradni a tüske.Viszont ettől még más férfi nem ilyen xar alak.Ezt a mostani párom többszörösen is bizonyította az elmúlt 8 év alatt.Túl kell lépni rajta,levonni a konzekvenciákat és tudni, hogy oda kell figyelni a jelekre.Nálunk voltak de mindig kihazudta magát én pedig naivan azt gondoltam ő sose hazudna, mert ő aztán nem olyan.De esélyt kell adni magadnak arra, hogy boldog legyél valaki más oldalán, mert a boldogság neked is jár.Tegyél érte,légy nyitott,lásd meg a megbízható férfit abban akiben meg lehet.
2020. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
"A palit meg felejtsd el,egy emeletes MARHAA." Alfát akartál mondani?
2020. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem 8-as ez nem ALFA,ez pont hogy egy gyáva omega sem.

Alfa nem viselkedik így.

2020. jan. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Kinek ágyából csented kedvenc játékszered. Casanovának te voltál az első nő életében?
2020. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!