Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme még keresnem ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme még keresnem ha elhagyott?

Figyelt kérdés

Elhagyott a párom, azóta nem is beszéltünk, viszont van bennem még rengeteg megválaszolatlan kérdés amelyekre szeretnék választ kapni. Keressen meg vagy csak hülyét csinálnek magamból és azt fogja gondolni hogy "teperek" utána?

Mit tegyek?

Akit érdekel annak privátban leirom részletesen.

19/l



2020. jan. 4. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs
2020. jan. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne teperj, ha elhagyott! Hagyd békén! Keress magadnak mást!
2020. jan. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is akarok teperni csak válaszokat kapni.
2020. jan. 4. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Kapsz majd választ szerinted?
2020. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen
2020. jan. 4. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? Kérdezz tőle
2020. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos hogy olyan jó ötlet felhánytorgatni a múltat. Attól is függ mondjuk mikor történt, ha két napja akkor talán oké, ha fél éve akkor tök fölöslegesnek tartanám.


Aztán könnyen lehet hogy nem lesz túl lelkes, talán válaszol, talán nem, talán kifejti, talán nem. És arra is fel kell készülnöd, hogy lehet néhány válasz fájni fog majd (bár nem tudom milyen kérdésekről van szó).


Meg van az esélye hogy azt hiszi majd megint akarsz tőle valamit, hogy kérdezgeted, de ha neked tényleg úgy érzed hogy fontosak a válaszok akkor ne azzal foglalkozz hogy ő mit hisz, hanem kérdezz, aztán a végén szépen köszönj el.


Ennyi tanács jutott így hirtelen eszembe. Kíváncsi vagyok amúgy miről van szó pontosan, nekem leírhatnád privátban.

2020. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagyd szerintem,én is voltam így valakivel, sok kérdés maradt bennem,de hagytam inkább.
2020. jan. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!