Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit ronthatok el állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el állandóan ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Egy nagyon csinos nővel kezdtem el beszélgetni teljesen véletlenül ismertük meg egymást, először azt hittem, hogy az életem párját találtam meg, több különböző tesztet kitöltöttünk vicc kedvéért és még ő döbbent le, hogy ugyan azok jöttek ki (pld politológia teszt) aztán mint kiderült, nem akar tőllem semmit, de még megjegyezte, hogy de érdekes, hogy ennyi mindenben megegyezünk.

Nem tudom én már mit kezdjek magammal, szeretnék megállapodni, végre párt találni, sok kudarcot félre tenni.


2020. jan. 23. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Nincs lovetta + megfelelő egzisztencia mögötted


és/vagy


nem vagy magabiztos és szórakoztató számukra

2020. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Saját házam van, saját kocsim, nem fogom itt reklámozni, max ha rám írsz privátba akkor elmondom mim van.

Elég sűrűn integettek be utánam a csajok, volt aki még meg is állt és nézett utánam. Jó tudom rosszul ismerkedhetek, de mi az amit elszúrok?

Magabiztosság, személyiség, azért viszonylag sokan szeretnek, eszik amit mondok, a humoromat stb, de a nőket valahogy nem tudom megfogni. :(

2020. jan. 23. 21:12
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
ezt akkor ennyiből úgyse lehet megmondani, vmi hiba biztos van de azt az ember magának se valja be szívesen, esetleg kérdezd meg őket :d
2020. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Akkor nem nézel ki jól.
2020. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom, hogy legalább magunknak ne hazudjunk, de ha nagyon fotó sincs rólam kint...

Egyébként meg nem tartom kizártnak, hogy ronda vagyok.

Én szeretném tudni a legjobban, hogy mit b@ßtam el.

Itt vagyok felnőtt férfiként és a sírás és az öngyilkosság határán vagyok, szimplán csak szeretnék megállapodni, családot alapítani a későbbiekben.

2020. jan. 23. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Minek akarsz csaladot alapitani?

Lehet nem vagy elég helyes,vagy ennek a nonek nem voltal az esete,vagy nem bizol magadban.Nem hiszel benne h sikerul. Ugy kell kozeledned felejuk mintha fonyeremeny lennel ha osszejon ha nem akkor is.

2020. jan. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hát én elhiszem magamról, hogy főnyeremény vagyok, de mire oda jutok nem úgy történik, persze most úgy néz ki, hogy a kifogásokat keresem, de gyökeresen vizsgáljuk ki az esetemben a problémát.

Sok embernek olyan nője van, hogy lesek és közbe a lábnyomomba nem érnek presztízs és kinézet szempontjából sem. Már csak ott hibádzik a dolog, hogy nekem fullos fogsorom van pld az egyénnek meg foghiányos rohadó fogsora, na.

2020. jan. 23. 21:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet nem tudod fent tartanj az erdeklodesuket,unatkoznak melletted.Vagy van vmi rossz belső tulajdonsagod. Mikor farolnak ki? Az elején lelkesek? Akkor tetszik nekik a kulsod. Ha utana lelepnek akkor vmi viselkedes hozzaallas zavarja őket.
2020. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.
2020. jan. 23. 22:00
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom eldönteni egyértelműen, viszont már engem zavar, hogy konkrétan valakivel nagyon jól kijövök az első pillanattól, aztán kapom az ívet.

Volt aki megmondta, hogy nyomulós vagyok, de hát könyörgöm, hogy ismerkedjek úgy, hogy közben nem nyomulok?

Külsőmet nem tudom eldönteni, hetero vagyok, csak a nőket tudom pontozni és itt meg is állt a tudomány nálam, max annyit mondok meg, hogy jó rossz, magamról meg semmit.

Tehát nőkre bármi nemű mintavétel nélkül megmondom, hogy na ez 10/x férfiaknál meg max annyit, hogy na ez jó rossz közepes, de ez elég egyértelműen mintavételezés alapján, külső behatás alapján történik.

Én, hogy milyen személyiségű vagyok azt nem tudhatom, van aki úgy nagy általánosságban kedvel, van aki meg nem.

Volt főnökasszonyom nyíltan kimondta, hogy kedvel, attól függetlenül, hogy nem volt köztünk semmi és ezt a személyiségemre mondta inkább. Lehet itt filozófiázni az egészen akár 0 óráig is, nem célom, viszont felettébb furcsa, hogy sok ember a lábnyomomba nem ér, se emberileg, se kinézet alapján értsd azért megmondom, hogy valaki ápolt külsővel rendelkezik-e. (erre tudok mondani egy példát, egyik nő rokonom egy filmszínészre mondta, hogy ugyan külső alapján egyáltalán nem jön be neki, de nagyon igényes és férfias a kinézete)

2020. jan. 23. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!