Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Észrevetted már, h a nők...

Észrevetted már, h a nők elvárják ismerkedésnél, hogy állandóan te fuss utánuk, de ők szinte alig tesznek bele akármit is a dologba? Irreális elképzeléseik vannak, aztán csodálkoznak, ha letojják őket rövid időn belül.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 23. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem nagyon. Szerintem te látod rosszul.
2014. ápr. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy te egy ronda lúzer mentalitású csávó vagy akitől joggal várják el, hogy kaprajon.
2014. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mind ilyen, de van pár, aki tényleg elvárja, hogy te csinálj mindent, ő csak lemondja a randit, de azt már nem tudja megmondani, hogy mikor, hol lenne neki jó. Na de szerencsére nem csak ilyen van. Sokakon látszik, hogy ők is megakarják ismerni a másikat.
2014. ápr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mr. Truth ***** válasza:
100%

Üdv a földön idegen...

Igen nagyvonalakban igaz de...

...de milyen f**a érzés ha meg tudod lépni akkor tied a csaj

És ha leveszed a lábárol... Képzeld el ahogy foggal lehuzod rola a bugyit és meglátod azt a hamvas puncit amit egy óra alatt szét kefélsz...

... Nem megéri?

2014. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Költőnő? ***** válasza:
Nem futok pasi után, de ha érdekel; az esélyt megadom és beleteszem a magam részét.
2014. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en teljesen ugyan ugy vagyok ezzel mint az 5. valaszolo
2014. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ezt még nem vettem észre, mert egy csaj sem akarta, hogy "fussak utána". Rögtön mindjárt az elején eddig mindegyik lány lekoptatott a rémségesen ronda kinézetem miatt.
2014. ápr. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!