Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incel férfi lennék vagy mgtow...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel férfi lennék vagy mgtow inkább?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok és vannak nők akik akarnának, barátaim szerint sokszor csinosak is és nem is értik hogy miért akarnak tőlem többet, mert hogy én szerintük nem vagyok olyan jó pasi de valamiért nem akarom ezeket a nőket vagy nem olyan vékonyak vagy nem olyan okosak vagy nem tudok jól elbeszélgetni velük vagy valami plusz hiányzik, így általában én utasítom vissza ezeket a nőket körülbelül hat éve vagyok így és több száz próbálkozásom vagyok túl
2020. jan. 25. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi?
2020. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lachesys ***** válasza:
75%
inkabb siman hulye vagy kisfiam.
2020. jan. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Inkább MGTOW. Az incel az, aki szeretne nőt, csak túl csúnya, ezért nem kell senkinek.
2020. jan. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Mi a retek az az incel meg a mgtow??? Ezek a szavak is csak itt léteznek.
2020. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha igaz amit írsz akkor nem vagy incel! Az incel az pl aki ilyen kis dagadék alacsony lúzer srác, aki szeretne mindenáron lányt de a külseje miatt mindenki elutasítja.
2020. jan. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%

Egyik sem.

Mint korábban írták, az incel szeretne nőt, csak nem kell senkinek, ezzel szemben az MGTOW egyáltalán nem szeretne. Nem az van hogy egy-két paraméter nem klappol, így visszautasít egy kapcsolatot, hanem azért utasít vissza egy nőt, mert nincs rá szüksége.

2020. jan. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!