Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan nő, akinek kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő, akinek kevésbé számít a külső, inkább a férfi lelke?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 09:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
77%
Kicsivel több mint amennyi férfi akiknek kevésbé számít a külsö, inkább a nö lelke.
2019. aug. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
29%
Engedd el a tudatot hogy ilyen nő létezik és boldogabb leszel! Szerinted hogy mutatna ha egy jó nő egy undorító sráccal mutatkozna? Nem igaz hogy nem tudsz reálisan gondolkodni, és belátni azt, hogy számít a külső és megjelenés. Nem attól leszel menő hogy százezres ruhákat veszel! Hanem hogy normálisan ápoltan nézel ki. Fogadd el! Ne azon siránkozz hogy lélek ide vagy oda! Ez kevés! Ez van! Törődj bele hogy nem a 18. században vagyunk! Ahhoz hogy elérj valamit tegyél érte / ellene! Hogy mit tegyél? Nem tudom, nem ismerlek. De ha megfogalmazódik benned ez a kérdés valószínűleg önértékelési problémákkal küzdesz. Első lépés gyanánt javaslom hogy keress olyat aki ebben segít neked aztán akarj változtatni
2019. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Az alacsony, csúnya, brutál kövér nők.
2019. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem nem így van. Volt hogy olyan férfi érdekelt akin a barátnőim le voltak döbbenve. Kicsi, pocakos, alacsonyabb picit mint én.( 2-3cm)De engem ő érdekelt, én szépnek láttam őt, kívül - belül.
2019. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Én szinte csak ilyen nőket ismerek.
2019. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

Vicc már ez a sok olyan kérdés, hogy mennyire számít a külső és sokan sírnak, hogy az emberek milyen felszínesek, hogy csak a külsőt nézik.

A személyiség számít a legtöbbet, hogy jól kijöjjünk egymással.

Persze nyilvánvalóan a külső tulajdonságokkal szembesülsz először. Meg fogsz lepődni. Ha szimpatikus a pasi, jóban van önmagával, kiegyensúlyozott, ápolt, tiszta, jó illatú, szinte mindegy, hogy jóképű, ki van-e gyúrva, sok haja van, vagy kopasz stb.

Vagy fordítsuk meg a dolgot. Ha valakinek rohadnak a fogai, ápolatlan a keze, izzadságszagú, fél centis a lábkörme és mindig zsíros a haja, annak a férfinak mindegy mennyire szép a lelke, nem volna gusztusom ahhoz, hogy a közelébe menjek.

Nem hiszem, hogy felszínes lennék, ha tökéletes ápoltságot várok el a páromtól (is). Plusz magabiztosságot, mert egy bizonytalan, magával mindenben elégedetlen férfival nemigen tudnék együtt élni.

2019. aug. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
65%

Most azok a 30-as,40-es nők jutnak eszembe akik nem válnak el akkor sem a ferjuktol, amikor az elkerülhetetlenül elkezd kopaszodni és hájat ereszteni.

Erről a gondolatról meg az a fiatal férfiak körében népszerű bosszúfantazia jut eszembe, hogy amint egy nőn megjelennek az első ráncok, a férje elkezd tőle undorodni és kidobja egy tinilányért.

2019. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
12%
Én még nem találkoztam ilyennel, valószínűleg nincs is.
2019. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

Nálam a belső tulajdonságok fontosabbak, mint a külsők, de azért szögezzünk le két dolgot:

1. Ez nem jelenti azt, hogy a külső egyáltalán nem számít.

2. Engem nem a férfi "leleke" érdekel, hanem a személyisége. Lehet akármilyen szép lelke neki, ha egy életképtelen, nyavalygós nyámnyila. Én az intelligens, művelt, talpra esett férfiakhoz vonzódom. Akik férfiasak. Akivel jól lehet beszélgetni, aki udvarias, kedves, de határozott. És akkor a külső máris nem olyan fontos.

2019. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt.

Az hogy valaki nem pont az ideálja, de azért elég jól néz ki, abból persze hogy lehet még valami..

De ha ronda a pasi és nulla vonzalmat érez iránta, azzal úgysem fog összejönni, lehet annak akármilyen személyisége..

2019. aug. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!