Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen lányként hol ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lányként hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Szeretek beszélgetni eléggé cserfesnek gondolom magamat. Viszont nem nagyon vannak olyan ismerőseim akikkel egy szia mizunál többet lehet beszélgetni.Eléggé magányosnak érzem éppen ezért magamat mert nincsen kivel beszélgetnem úgy jó hosszasan. A barátaimmal mostanában eléggé megromlott a kapcsolatom egyoldalú érdeklődés van közöttünk mindig én keressem őket. Hol lehet ismerkedni olyan emberekkel akik nem tűnek el egy szia mizu után?Ti hol szoktatok barátkozni/ismerkedni? Kifejezetten nem párt keressek hanem leginkább barátokat.
2020. jan. 25. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Ahogy a sors hozza úgy jön új ismeretség.

Én inkább hallgatni szeretek másokat, vagy személyesebben beszélgetni. Az ilyenek meg nem barátok szerintem :)

2020. jan. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Férfiként (24) vagyok némileg hasonló helyzetben szintén új barátságokat keresek. Ha van kedved, dobj egy üzit, szivesen beszélgetek bármilyen random témáról.
2020. jan. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Korhatár? :-)
2020. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!