Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lanykent hol/hogyan ismerkedjek igy?

Figyelt kérdés

Nem tudom masok hogy vannak vele, de engem joszerivel itt es a hasznalt tarskeresokon is szexre akartak ravenni. Ki is volt irva mindenhova, hogy szexchat valamint egyejszakasok nem erdekelnek, de megis rendre olyan uzeneteket kaptam, amikben erre kertek.

Szoval ha igy konkretan ki van irva, hogy mit keresek es mit nem, de nem figyelnek ra, akkor mit tegyek?:D

Tobb szempontbol is zavaro ez: 1) szuz vagyok 2) borzalmasan gatlasos 3) ha mar esetleg valakivel kialakulhat kapcsolatom, azt szeretnem jol megismerni.

Lehet nem a tarskeresokkel kene probalkozni, de nem is tudom. A valo eletben nem nagyon van onbizalmam es nem is igazan szoktak nokent kezelni, szoval egyre jobban vagyok erre es egy tarsra.

Nagyon megkoszonom annak, aki tud segiteni!:)



2016. okt. 27. 22:55
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Mondjuk fogyj le? Nem rosszból, de egyrészt nem is egészséges, másrészt meg 99%, hogy jobban is éreznéd magad, lenne egy normális testsúlyod, testalkatod, lenne önbizalmad.
2016. okt. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez nem azért van, mert duci vagy...


a társkeresőkön a pasik jó része szexet keres, és azt gyakorlatilag mindenkinél, tök mindegy, hogy szőke bombázó, vagy duci csajszi.


keress valami hobbit, próbálj ott, vagy várj türelemmel, amíg előkerül valaki neten, aki nem csak meg akar csinálni


F

2016. okt. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első körben fodrász, kozmetikus, aztán ruhavásárlás és irány valami szórakozóhely. Persze fogyni is lehet, ha úgy érzed, hogy az növeli az esélyeidet, de ahhoz komplett életmód váltás kell. Heti 3-4 edzés legalább 1 évig és egészséges étrend. Legjobb, ha legalább egy személyi edzőt fogadsz magad mellé, aki elkészíti az edzéstervet és segít abban is, hogy mit egyél ...mellesleg a konditeremben is lehet ismerkedni.
2016. okt. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
49%

Ha nincs rendszeres testmozgás amit művelsz akkor azzal kezdj.

Nem azért, hogy fogyjál... A sport hatalmas löket a testnek, léleknek. Lehet önbizalmat adna.

Önbizalmat építs magadnak legelőször, sajnos önbizalom nélkül semmire nem megy az ember és ez nem csak a párkapcsolati dolgoknál van így.

2016. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Szóval halmozottan hátrányos helyzetű vagy. Azt kellene felismerned, hogy ameddig ez fenn áll, gyakorlatilag nulla az esélyed arra, amire valójában vágysz. Meg azt, hogy az ölbe tett kézzel várásnál sokkal hatékonyabb, ha elkezdesz dolgozni magadon. Nem lesz sétagalopp, de minél előbb indulsz el ezen az úton, annál hamarabb lesz eredménye.


-Bár nem írtál konkrétumot, de ha csak nem vagy nagyon duci, a súlyod még csak nem is a legfőbb akadály. Persze sosem árt a rendszeres mozgás meg az egészséges étrend, de valószínűleg nem ez a fő hátrányod.

-Adj magadra, járj gyakran fodrászhoz, figyelj oda az öltözködésedre, próbálj ebben is fejlődni, legyél 0-24-ben nőies. Ez duciként sem lehetetlen.

-A gátlásaid is kezd el levetkőzni, szembesülj velük, majd tudatosan kényszerítsd magad olyan helyzetekbe, amit amúgy kerülnél. Meglátod, kis gyakorlással oldódnak majd. Szerintem ez a fő gond.


Ennyit tudsz tenni, meg persze azt, hogy nyitott szemmel jársz a világban.

2016. okt. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Konkrétan senki nem született ducinak, hanem csak meghízott. LE LEHET FOGYNI!!!! Nem atomtitok. Sokaknak sikerült.


Keress egy jó edzést az alábbiak közül:

- hot iron

- kettlebell

- crossfit

... és járj el heti háromszor. Az étrendedet csináld meg rendesen, ha nem megy, írj nekem és segítek.


Jövő nyárra már úgy fogsz kinézni, hogy forognak utánad a pasik a strandon.

2016. okt. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindenki a fogyást hozza fel elsőként a sikerélmény eléréséhez. Képzeljétek, nekem vannak duci barátnőim, és sosem volt pasi gondjuk, boldogan élnek.

Tudni kell viselni a duciságot, ehhez az alkathoz kell megfelelően öltözködni, sminkelni, fejet felemelni és mosolyogni. Nem biztos,hogy mindenki tud változtatni az alkatán, de azon igen,hogy elfogadja így magát. És ez a lényeg.Nem törvényszerű,hogy társkeresőn kell ismerkedni. Inkább csajos napokat tartva barátnőkkel bulizni, szórakozni, ismerkedni. Előbb-utóbb sikerülni fog!

2016. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Saavedro ***** válasza:
Én szívesen beszélgetnék veled Facebookon. A társkeresőre amúgy a nők nem társat keresni mennek... :D
2016. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hello. Szerintem nincs azzal s
2016. nov. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell feltetlenul lefogynod,hogy ismerkedni tudj! Vannak olyan fiúk, akik a duci csajokat szeretik, hidd el. Akik azt mondjak, hogy nem akarnak csontvazat ölelgetni. Akik nem "csak" a szexre mennek. En is a te cipodbe jarok. Duci vagyok, de olyan pasival jarok, aki meg a csillagokat is... egyetlen olelesemert 😶 Sok szerencset! 20/L
2016. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!