Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos lányként ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos lányként ismerkedni?

Figyelt kérdés
Élőben nyilván látnak és egyértelmű, hogy hogyan nézek ki, de eddig nem nagyon van sikerem személyes ismerkedésben, szám szerint nulla randim volt. Viszont interneten vagy appokon picit furcsa számomra, és nem tudom, hogy ott hogyan célszerű vagy milyen profilt kell készíteni. Körülbelül 170 cm magas és 77 kg vagyok, ami valakinek már bőven túl sok, míg valakinek tetszik. Az arcomon annyira nem látszik, így szelfikből nem feltétlenül derül ki, hogy van rajtam plusz. Viszont az egész alakos fotók sem mindig egyértelműek. Én nem szerkesztgetem a képeimet sem semmi ilyesmi (ha akarnám sem tudnám, mert nem értek az ilyesmihez), de kifejezetten előnytelen képet sem szeretnék kitenni. Azt gáznak érezném, hogy odaírjam, hogy x cm és x kg, vagy bármi utalást arra, hogy van rajtam felesleg. Viszont azért az is gáz, ha valaki nem erre számít és csalódik.
2020. jan. 25. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túlsúlyos kategória. Írd oda hogy molett alkat
2020. jan. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
A legkorrektebb talán, ha a célközönség az, akinek nem jössz be, hogy elmondod az eddigi eredményeid és a célod. Ha azok, akinek konkrétan ez tetszik, akkor csak egy profil, de azért említsd, hogy te fogyni fogsz ám.
2020. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Norbi szerint esélytelen
2020. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Norbi szerint fogyjál le....😂
2020. jan. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem is vagy kövér. Normál alkat lehetsz.

Mit szóljak én 160cm 80kg-val? 😂

2020. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Te jól érzed így magad? Neked tetszik ez a 77 kg? Nincs vele semmi bajod? Nem is akarsz lefogyni?


Ha neked jó így ez megfelel, örülsz magadnak, akkro fogadd el, hogy nehezebb lesz bárhol is akarsz ismerkedni.

2020. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
13%
Ő sem tetszik magának. Csak nem tud lefogyni.
2020. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A társkereső oldalaknak erre különféle megoldásai vannak. Van, ahol beírhatod a konkrét számokat, míg máshol csak "Molett", "túlsúlyos", stb. jelzőkből válogathatsz.

Őszintén jelöljed be a rád igaz kifejezést és adjad meg a méreteidet. A képeknél előnyös, de az igazságot nem ferdítőt keressél.

Jobb így, mint személyes találkozón sok sikertelenséget megélni.

2020. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Direkt a túlsúlyos szót használtam, mert talán az a legjobb. Azért nem csak picit husis vagyok, de nem is vagyok kifejezetten dagadt vagy kövér, de az alkatom sem olyan mint mondjuk a klasszikus plus size nőnek, aki nagy mellű és nagy fenekű. Én még fiatal is vagyok, tehát nem is egy nőies, asszonyos kinézetem van. Szóval nehezen tudom ezt megfogalmazni vagy bekategorizálni.

Nem is azt kérdeztem, hogy így könnyű-e, nehezebb-e stb. ismerkedni, én személy szerint inkább arra lennék kíváncsi, hogy ezt hogyan célszerű kezelni, máshogyan kell-e mint egy normál alkatú lánynak vagy pl. más túlsúlyos lányok ezt hogyan oldják meg és hogyan viszonyulnak ehhez a kérdéshez. Én valahol gáznak érzem ezt így előre külön bejelenteni, élőben is úgy vagyok vele, hogy hát csak látja, hogy hogyan nézek ki, de picit akkor is furcsa és azon gondolkozom, hogy mégis mit gondol vagy mire számít.

Én amúgy ezt elengedtem, szóval nyilván jó dolog vékonyabbnak és egészségesebbnek lenni, de egyáltalán nem célom ez komolyabban. Voltam már pár kilóval több is és kevesebb is, de igazából a saját életemben ezek a súlyváltozások semmilyen változást nem okoztak. Én mindig ugyanúgy éreztem magam és nem nagyon befolyásolta az az életminőségem, hogy most hány kg vagyok. Most is ugyanúgy érzem magam mint mikor kevesebb kiló voltam, akkor sem volt párkapcsolatom és akkor sem volt jobb kb. semmi sem az életemben, ugyanígy örültem ennek és ennek, ugyanúgy jól sikerült ez és ez, ugyanúgy nem jött össze az és az és így tovább. Szóval én azt érzem, hogy alapvetően nem ettől függ.

2020. jan. 25. 23:21
 10/17 BeefEater ***** válasza:
100%

Ha a képek jók és tényleg úgy nézel ki a valóságban, ahogy a képeken (nem játszol a fényekkel, kamera beállítással vagy pozícióval, stb), akkor szerintem semmi teendőd, van nekünk szemünk, hogy megnézzünk.

170 centire a 77 kiló szerintem nem kizáró ok sokunknak ha a személyiséged egyébként rendben van és a súlyod nem korlátoz semmiben.

2020. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!