Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos 20eves srác vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos 20eves srác vagyok, hol próbálkozzak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nincsen baráti társaságom. Az nem élet hogy csak dolgozok és utána hazamegyek. Neten szoktam próbálkozni. De eddig semmi. Sokszor úgy érzem feladom.
2020. jan. 24. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a személyes próbálkozások amik segíthetnek.
2020. jan. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Építsd fel az életed elsőkörben (baráti társaság, hobbik, élmények), senki nem vágyik egy unalmas, antiszociális férfira, aki nem csinál semmit, csak dolgozik és alszik.
2020. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak nők jöhetnek szóba?
2020. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, csak nők.
2020. jan. 24. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Netet felejtsd el. Keressél egy olyan hobbit, ahol sok nővel fogsz találkozni és ismerkedj ott. Pl.: Zumba.
2020. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kondi terem, sport, közösségi munkák. Itt elég jól lehet ismerkedni, mert mindketten ugyan azt csináljátok éppen, adott a közös téma.

Az meg hogy kinél érdemes nyomulni, némi gyakorlat után magától kialakul.

A lényeg, hogy nem szabad egy csajnál leragadni. Ha úgy érzed bizonytalan, hagyd a csudába. 1000 másik van.

2020. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!