Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ismerkedtünk meg....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ismerkedtünk meg. (20 évesek vagyunk) hagyjam?

Figyelt kérdés
Kb 1,5 hónapja macheltünk tinderen egy sráccal. Azóta beszélünk minden nap messengeren. Találkozni még nem volt lehetőségünk. Tök jól elvoltunk. Bármiről izgalmasan elbeszélgettünk. Aztán egyszer csak egy beszélgetésre már három napja nem válaszol. Nemrég változtatta meg a tinder kiírását is...nem értem mi történhetett, a téma közepén lépett le, szó nélkül. Mit tegyek? Nem vagyok benne biztos, sőt biztos, hogy nem nekem kéne ráírnom, hogy mi is van....(?)

2020. jan. 26. 19:37
 1/6 Lachesys ***** válasza:
100%
aki 3 napja nem valaszol mikozben aktiv, az talalt mast. kuka.
2020. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne írjál rá, ne alázkodj meg ennyire..
2020. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hagyjad.


A mai világban, hogyha valaki hirtelen eltűnik, és nem keres 3 napig, miközben a kiírása megváltoztatására képes időt szánni, akkor nem valószínű, hogy akar tőled valamit.


Ne keresd!


Én is belefutottam jó néhány ilyenbe, tapasztalatból mondom, aki nem keres, nem ír, az nem akar semmit.


23/l

2020. jan. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1,5 honap? Gratulalok. Ha ez alatt nem volt lehetoseg talalkozni enis leleptem volna, de pont igy.
2020. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Tinderes nyomorékok...
2020. jan. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg rengeteg ilyen lesz, rutinosan kezeled majd. Es megis erdemes kitartani, mert leghatekonyabb modszer. Nem eleg talalkozni sok emberrel, de tudni kell roluk, hogy part keresnek-e eppen. Valo eletben nagyon kicsi az esely.
2020. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!