Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gerincferduléssel (bordapúp)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerincferduléssel (bordapúp) 50felett, lehet-e eselye a társra találásban egy amugy csinos nőnek?

Figyelt kérdés

Furdoruhaban láthato,es elorehajlasnal. Rettenetesen bant,zavar. Helyes csinos nő, de a hatam!Feloltozve nem latni, csak ha epp azt figyelik.

A valaszokat elore tudom. Felejtos a tars, foleg 50 felett. Egyaltalan van olyan nő, akinek ilyen baja van?


2020. jan. 28. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezt a hülyeséget? Nem tudtam, hogy bordapúpom van, de a leírásból eléggé rám illik. A lapockám táján púpos vagyok. Mondjuk ott pont nincs bordám. Na mindegy, nem tudom mim van, de púpos vagyok kicsit. És szép nőnek mondanak. De semmilyen ruhát nem vehetek fel, amiben kilátszik a hátam, fürdőruha utoljára 19 éves koromban volt rajtam, azt is megbántam. Ha ruhában nem feltűnő, akkor kb. olyan lehet, mint az enyém. Tény, hogy nem a legkirálynőibb a tartásunk, de szerintem ennyi idős nőtől már senki sem várja el, hogy topmodell legyen. Körülöttem sokkal több pasi rajzik, mint fiatalabb koromban, mert túl vézna voltam, most meg 168 cm-hez vagyok 53 kg, ráadásul férjnél vagyok és még így is állandóan akad egy-két udvarlóm. Hamarosan 42 éves leszek. Az utóbbi időben ketten vallottak nekem szerelmet. Amúgy meg aki feléd közelít, azoknak egy nagy hányada csak szexet akar majd, mert nyilván nem a mi korosztályunkkal akarnak családot alapítani, de lesz majd olyan, aki az embert szereti meg benned és elfogad minden testi hibáddal együtt és nem fogja elvárni, hogy topmodell legyél. Na őt valószínű nem a neten fogod megtalálni, az ilyen kötelékek az életben szoktak szövődni. De ez a fiatalokra és nem púposokra is igaz. És attól még, hogy az embert szereti benned, nem jelenti azt, hogy ne láthatna jó nőnek, gyönyörűnek, csak nem fogja zavarni egy-két testi hiba. A férfi, aki korban hozzád illik, és akihez valószínű jobban vonzódsz, mint a kisfiúkhoz, ő is tele lesz testi hibával, lehet hogy ritkul a haja vagy sörhasa lesz vagy nem is tudom, és mégis kiderülhet, hogy ő életed szerelme. Most nem vízionálok, hanem én átéltem.
2020. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Annyival korrigálnám magam, hogy de, ott is van bordám...És nem vagyok szőke:)
2020. jan. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Gyógytorna segített, de ha az ember lehajol alapból kint van a bordája lehet anorexia magaságához túl vékony erre mondják. 🐷
2020. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom: Mo.-n, ha az embernek van valamilyen eü.-problémája, akkor a "felejtős" kategóriába kerül társtalálás tekintetében...
2020. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kerdezo,legyszives menj el egy csontkovAcshoz! O megcsinalja(eltunteti a pupod) egy kezelessel! Nem faj! Voltam en is!

N/38

2020. jan. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondod? Lehet, hogy a tizenéves korosztályban így működik, de nézz meg valódi családokat és menj végig egy bevásárló központban vagy nézz be egy baba-mama klubba. Hát nem sok topmodell nőt fogsz látni, hidd el. Csak le kéne jönni már a tinderről, ahol egyetlen egy tulajdonság alapján tudod magad eladni: a külsőd. A való élet nem ilyen és a vonzóságnak csak egy összetevője a külső és egy nem tökéletes, de amúgy csinos külső egy karizmatikus/szimpatikus/kedves személyiséggel sokkal nyerőbb lehet a való életben, mint egy hibátlan test. Persze tinderen ez utóbbiért fognak tolongani, de a való életben az emberek nem ilyen felszínesek, még a férfiak sem, mert akár egy hangba is bele lehet szeretni.
2020. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindegyikótoknek koszonom a segitő választ! Tényleg koszonom!

Csonkovacst nem merem, itt már minden rogzult. De tornazgatok kb.rendszeresen

2020. jan. 28. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!