Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfiként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfiként hogyan tudnék meghódítani, egy rendkívül szép és csinos nőt? Azt akarom hogy belém habarodjon, csak én létezzek a számára.

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 20:12
 1/10 Hellmano ***** válasza:
100%
Valamit virítanod kell vagy tudás vagy kinézet, megjelenés nagy szöveg, igényesség stb. minden másra ott a tudod mi...
2020. jan. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2020. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban fugg a lanytol, hogy neki mik tetszenek es mit keres egy ferfiban. A legfontosabb hogy fogd meg valamivel, keltsd fel az erdeklodeset es erd el hogy o akarjon majd teged es ne ezt erezze forditva. Nagyon fontos a komminikacio, magabiztossag szinte minent szerintem ezek dontenek el. Nagyon nagy osszetett amit kerdeztel amire szerintem nincs konkret valasz es meg senki nem is talalta meg a megoldast
2020. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez végképp TELJESEN személyfüggő, nincs rá univerzális recept. Kérdező, ha semmi, de semmi valódi konkrétumot nem adsz meg, csak a helyzet "sablonjának" a vázlatát, arra mégis mit vársz válaszul?
2020. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add magad. Egy őszinte pasi megnyerő, pláne, ha jó a humora.
2020. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Dehogy nincs recept! Nagyon jó dumadnak kell lenni! Humoros es önreklamozo,h jól erezze magat melletted meg akarjon nagyon! Meg magabiztosnak is.
2020. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha átlagon felülien jó ember vagy, férfias, humoros, megbízható akkor simán
2020. jan. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha átlagos vagy, mitől habarodna beléd? Te magad írod, hogy te is egy rendkívül szép nőért vagy oda, nem egy átlagosért. Ha te sem tudsz egy átlagos nőbe belehabarodni, egy rendkívüli nő mit akarjon tőled, átlag jancsitól?
2020. jan. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:
100%

Mindenkinek nem fogsz bejonni, tehat konkret celszemelyt csak egyedileg lehet meghoditani. Ha viszont "mellekes", hogy kivel jonnel ossze es bevonzani akarod azt, akivel az ismerkedes utan tobbet is tudsz kepzelni, akkor kemenyen ra kell gyurni a muveltsegre, tajekozottsagra es szukseged lesz intelligenciara es humorra is.


Az a no, aki komoly kapcsolatra utazik az a szellemet helyezi fokuszba. Bar rengeteg no nem tudja, hogy mit keres, sokszor a lelki dolgot veszik elore a szellem es a testi vonzalom ele. Ebbol lesznek az par eves kapcsolatok. Ezert van a rengeteg bizonytalansag, mert arra figyelnek, hogy mennyire erzik jol magukat, ami lehet hullamzo is, hiszen rengeteg korulmeny befolyasolja, van hol a testiseg is elviszi a kapcsolat iranyaba, de egy no nem fog tudni megmaradni melletted hosszutavon, ha nem tud felnezni rad. Ha kicsit tudatosabb lenne a masik oldal, vagy jobb onismeretuk lenne, sokkal jobban valasztananak maguknak part. Persze biztos lesz olyan, aki megcafolja, amit irtam, de en ezt tapasztaltam.


43F

2020. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utóbbival egyet tudok érteni nőként :D viszont a kérdés úgy szólt,hogy hogyan lehetne szép barátnője,de ahhoz nem feltétlen kell a kérdezőnek is intelligensnek lennie,ha a no sem az,nem hiszem,hogy különösebben érdekelné :D
2020. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!