Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a vélményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélményetek az alábbi helyzetről?    irok egy lánnyal facen, s megkérdezi hogy lehet az, hogy nem használok hosszú o betut, u'' betut se rövidet se hosszút, ú betut igen s minden más ékezetet is. Erre én elmondom neki, hogy egy éve

Figyelt kérdés
mi a vélményetek az alábbi helyzetről?   irok egy lánnyal facen, s megkérdezi hogy lehet az, hogy nem használok hosszú o betut, u'' betut se rövidet se hosszút, ú betut igen s minden más ékezetet is. Erre én elmondom neki, hogy egy éve randiztam egy lánnyal s friss kávéval vártam s a kinyitott laptopot használtam tálcának, de mire megjött a lány, magamra s a laptopra borítottam az egészet.  S azota nem muködik ez a három betu, valamint az felső sorban az ötös és a hatos se, a numerikus részen pedig 4-hat között nem mukodnek, és a szorzás meg a kivonás se.
2020. jan. 29. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat an azan akkarat rahagtam, hagy kaamlatt a kakaa, as szanta taljasan tankramant a ballantyazatam.
2020. jan. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Türelmes a lány, én két mondat után tiltanálak az igénytelen, szutyok irásképed miatt - és nem, nem az ékezetek hiánya miatt.
2020. jan. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És az é betűddel mi történt? Mert az is rendszeresen lemarad: s, s, s
2020. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
meg az ő is. mert megszoktam, hogy nincs ékezet s nem mindig használom, de néha meg elfelejtem s azt használom ami nincs s akkor meg nem lesz ott az ékezet nélkli variácija.
2020. jan. 29. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:

És egy év alatt nem zavart ez téged annyira, hogy... nem is tudom, szerelőhöz vidd a laptopot? Vagy lecseréld a billentyűzetet? Nem akkora nagy beruházás, én is borítottam már mindenfélét rá, amikor onnan néztem a recepteket sütés-főzés közben, nem egy megoldhatatlan probléma. Nem kell az egész laptopot lecserélni hozzá.

Amúgy az jobban zavarna, hogy tálcának használtad a laptopod. Ez wtf.

2020. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
régi laptop, háromszor annyiért megkapnám ugyanazt s akkor lenne hozzá plusz akku, egy plusz meghajto, a ramot duplázhatnám a maradék meg tartalék alkatrész lenne késöbbi meghibásodásra. Nem éri meg javítani.
2020. jan. 29. 18:07
 7/11 anonim ***** válasza:
En mindig ekezet nelkul irok, a billentyuzetem mindig angolon van, annyira nem hasznalom magyar irasra h rohadt lassan irok rajta ekezettel. Ha ez valakinek gondot okoz, hat igy jart.
2020. jan. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg tanuld meg a kodját megadni!!!!:-)
2020. jan. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Imádnálak.:)
2020. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hiányzott a laptopos kávés randi sztori
2020. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!