Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja azt sok nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja azt sok nő, hogy össze fogok jönni velük a 30-as éveikben, hogyha ők nem akartak velem lenni a 20-as éveikben?

Figyelt kérdés
Hogyha nem kellettem neked, amikor a legjobban néztél ki, akkor én sem fogok akarni veled lenni, amikor már túl vagy a legjobb éveiden. "If you don't want me at your prime, I don't want you at your decline.".

2020. jan. 30. 15:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%
Köszönöm, hogy angolul is leírtad, így még jobban értem. Nem visel meg, hogy nem karsz velem összejönni, leghamarabb úgyis csak júliusban érnék rád. 34/N
2020. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
80%
ugyanolyanok mint te, azér
2020. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%

Valos kerdes, gondolom sorban kaparnak nalad a 30 eves noismeroseid, akik 20 evesen visszautasitottak.

Eleve nem tartom a kapcsolatot senkivel, akit a huszas eveim elejen ismertem, erosen ketlem, ha netan egyedulallo lennek 30 evesen, akkor majd a regi ismeroseimet keresgelnem fel kapcsolat remenyeben :D

2020. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%

Talán nem ugyanazok a nők, nem?

Vagy te most a világon állsz bosszút? Biztos magy büntetés lesz mindenkinek, ha leszarod őket, mert 30-asok. Oh wait

2020. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%
Én percek óta keresem a logikát a kérdésben. Nőként mondom, hogy az életben nem gondoltam ezt, hogy "hmm én most húsz éves vagyok, most nézek ki a legjobban, na de Pista csak harminc évesen fog jól kinézni, szóval mos offolom, majd ráírok tíz év múlva amikor ráncos rondaság leszek". Én nem értem a kérdést. :D
2020. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Álmodozz csak, hogy létezik olyan nő, aki össze akarna veled jönni.
2020. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Az a logika, hogy a nők akikről beszélek nem akartak velem lenni a 20-as éveikben, inkább belementek egyéjszakás kalandokba nálam jóképűbb férfiakkal, viszont mert azok férfiak nem akarnak velük megállapodni, ezért már kellenék nekik.
2020. jan. 30. 15:54
 8/39 tiril ***** válasza:
34%

Szerintem ő úgy gondolta, hogy a sok 20 éves nő, bulizni akar nem veszi komolyan az életet, simán átgázol másokon, kihasznál másokat, persze tisztelet a kivételnek. Na de az ilyen nők majd 30 éves korukra mikor majd ráeszmélnek hogy igaz szerelmet, meg családot akarnak, akkor majd a kutyának se fognak kelleni mert mindenki emlékezni fog arra,hogy milyen volt a 20-25-30 év közötti időszakában. Akkor persze majd igazi lovag fog kelleni meg családapa míg fiatalkorában csak kihasznált másokat és eldobta a jólelkű szeretetadó férfiakat.

Szerintem ilyen formában is gondolhatott a dolgokra a kérdésével a kérdező.

2020. jan. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

#8:


Pontosan.

2020. jan. 30. 16:05
 10/39 anonim ***** válasza:
85%
Infantilis vagy, kérdező. 30 körül sokkal vonzóbbak a nők, mint 20as éveikben.
2020. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!