Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mit szólnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ha ismerkedés közben kiderülne, hogy a szimpatikus úriember nem egy intellektuális nagyhatalom?

Figyelt kérdés

Miről beszélgessek, milyen téma felé tereljem a beszélgetés menetét?

Nem értek a műszaki dolgokhoz, matematikához, a humán dolgok se erősségeim. Nem követem a trendeket. Fogalmam sincs a politikáról vagy a celebvilágról. A sportot se követem.



#együgyű #műveletlenség #"legyen tánc" #alul műveltség
2020. febr. 1. 12:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Biztosan akad olyan egyszerű lány, akinek elég, ha tudod, milyen akciók vannak a boltban... Vagy akit rendesen megszeretgetsz, heti egyszer, aztán helló.
2020. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Ha zavarná őket, akkor az emberek 90%a szingli lenne.
2020. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Én tudnák szeretni ijen pasit 21/L
2020. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Hamar elbucsuznek 😅
2020. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló megtalálja a hasonlót, tudod. Egyszerűen keress olyan embert aki olyan mint te. Amúgy mi akadályozza meg, hogy fejleszd magad. Kövess be híroldalakat, lehetőleg hiteleseket, heti egyszer olvass témát valamilyen érdekes témában, és keress egy hobbit, aztán bummm. De ha neked jó így, akkor nem kötelező változni, csak lehet néha tájékozattlannak fogod magad érezni a másikkal szemben
2020. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Igen elég tájékozatlannak érzem magam sok témában.

A munkahelyemen is sokszor amikor hallgatok másokat beszélgetni a felét se értem annak amiről beszélnek.


Merre keresgéljek?

Hol találhatók egyszerűbb emberek?

2020. febr. 1. 13:31
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
"Nem értek a matematikához, műszaki dolgokhoz" Az átlag emberek nem is beszélgetnek ilyenekről napi szinten. Szerintem nem baj, ha ilyen vagy, inkább ez, mint aki mindenhez IS ért - saját maga szerint, közben meg csak idegesíti a környezetét, hogy mindenbe beleokoskodik.
2020. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Részemről nem baj, az már annál inkább ha kupálódásképtelen. Az nagyon lelombozó tud lenni.
2020. febr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az a visszataszító, ha úgy próbalsz beszélgetni valamiről, hogynem értesz hozzá.

21l

2020. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne keverjük össze az intellektust a tájékozottsággal. Attól, hogy valaki követi a politika eseményeit, még nem lesz intellektuális nagyhatalom (elég megnézni bármely közéleti hírportál komments zekcióját facebook-on). Ettől még lehetsz egy értelmes ember, akivel el lehet jól beszélgetni. Az, hogy ezek a témák nem érdekelnek... biztos, hogy van, ami viszont igen. Valamivel csak eltöltöd a napod azon részét, amikor nem dolgozol/tanulsz. Ha viszont nem vagy nyitott semmire, az lehet, problémás lesz.
2020. febr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!