Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a nők akik elvárják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik elvárják, hogy a férfi kezdeményezzen, továbbá "úriembert" keresnek, vajon tisztában vannak vele, hogy egy úriember nem megy oda ismeretlenül "kezdeményezni"?

Figyelt kérdés

Hanem megvárja, hogy bemutassák őket egymásnak.

(Személyes érintettségem csak annyi, hogy egy szingli barátnőm tegnap ezt a két elvárását adta elő.)



2016. dec. 15. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Úriember= nem bunkó, nem olyan stílusban adja elo magat, h kiáll a kapa a szájából...

A többiről meg aut tudom mondani, h ez emberét válogatja. Van olyan no, aki szivesen nyit es van ilyen is aki szereti, ha a ferfi teszi meg az elso lepest..vagyis a ffi megy oda a nohoz es koszon, bemutatkozik, stb.

2016. dec. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne menne oda?
2016. dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Miért ne menne oda? :D Csak nem "szia cica kő kóla" dumával fog indítani. Az hogy úriemberként viselkedik nem zárja ki, hogy odamenjen egy csajhoz.
2016. dec. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Hatalmas a fogalomzavar! Az, hogy valakiuriember azt jelenti, hogy kedves, tiszteli a noket, udvarias veluk, es nem azt, hogy nem kezdemenyez!
2016. dec. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

A helyzet az, hogy ha csak nem egy elit társadalmi eseményen ismerkedsz főúri körökben, ahol az etikett szigorú szabályai érvényesek, ma ez már nem érvényes.


Márpedig feltételezem, hogy nem az angol királyi család karácsonyi bankettjén szeretnéd felszedni valamelyik bárónőt. :P


Úriember ismeri az illemszabályokat, ÉS azt, hogy mikor, melyiket kell alkalmazni, a helyzetnek megfelelően. ;)


Szóval úriember egy laza buliban odamegy a csajhoz, és nem azzal nyit, hogy "teccő gezzi, kő kóla?", hanem azzal, hogy "Szia, Laci vagyok! Meghívhatlak egy kólára?"


Egyébként amikor a mai pasik azt se tudják, hogy ha ők hívják meg randira a nőt, akkor illik nekik fizetni, meg helyet választani, és elvárják, hogy felezzétek a számlát, akkor pont ne a csajoktól várd már el, hogy az etikett szabályait tartsák be ismerkedéskor.

Gondolom a folytatásban már te sem ezeket a szabályokat követed. Vagy netán ragaszkodsz, hogy csak gardedám kísértében találkozzatok, a kesztyűs kezére lehelsz csókot (száj nem érhet a kesztyűhöz sem!!), és csak a nászéjszaka után lesz szex? Hehehe... Megint mindenből csak a könnyebbik fele kéne, mi?

2016. dec. 16. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

"Szóval úriember egy laza buliban odamegy a csajhoz, és nem azzal nyit, hogy "teccő gezzi, kő kóla?", hanem azzal, hogy "Szia, Laci vagyok! Meghívhatlak egy kólára?"


Mondjuk más kérdés, hogy az ilyen udvarias úriemberekből lesznek idővel a legnagyobb nőgyűlölők, amikor rájönnek, hogy a módszerük nem működik.

2016. dec. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Azért ez ne legyen már túl nagy elvárás, könyörgöm. FÉRFI vagy, vagy nem?


Hadd várjam már el, hogy ne tojd teljesen össze magad, ha bájosan rád mosolygok, és közben érdeklődést/szimpátiát mutatva a szemedbe nézek bambi szemeimmel. Talán még a szempilláimat is megremegtetem, hogy érezd a törődést.


Bizony nem én foglak elhívni randira akkor sem, ha ezek után mondjuk még oda is megyek hozzád. Vannak női és férfi szerepek, igazán nem nehéz azonosulni velük ( Akinek meg igen, hát, az ő baja. Lehet gyakorolni.)

- Ráadásul a példámban az első jelet ÉN adtam neked. ;) Ergo az első lépést ki is teszi valójában ilyenkor? A nő vagy a férfi? Ha nem nézek ilyen szép mélyen a szemedbe, talán észre sem veszel. hmhm :)

2016. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek.

Ha Nekem egyenesen a szemembe néznél én földbe gyökereznék.

2017. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Hadd várjam már el, hogy ne tojd teljesen össze magad, ha bájosan rád mosolygok, és közben érdeklődést/szimpátiát mutatva a szemedbe nézek bambi szemeimmel. Talán még a szempilláimat is megremegtetem, hogy érezd a törődést."


Hát, szerintem felnőtt ember, ha akar valamit, akkor kinyitja a száját, legyen akár férfi, akár nő. Ez a "jelküldözgetés" annyira gyerekes (vagy a női oldalról inkább kényelmesen kockázatkerülő?).

2017. jan. 2. 18:50
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

Nem gyerekes, ha valaki egyértelmű jelet ad, hogy nyitv az út, és te tisztában vagy vele. Ugyanezen logikával akkor meg az ilyen férfi, aki a szájába várja sült galambot, meg tipikus mamusz, vagy anyuci pici fia meg egy mamusz.. (Végül is ez is egy szűrő erre is.)


De felesleges, mert engem te nem fogsz meggyőzni, engem meg nem érdekel, hogy te milyen véleményen vagy, és nem is akarlak meggyőzni.

2017. jan. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!