Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A normális gondolkodású és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A normális gondolkodású és olyan lányok akik szeretnének legalább egy gyereket is merre vannak? 26F

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Én jelenleg az University of Winchester harmadik emeleti könyvtárában készülök az olasz nyelvvizsgámra.

Bárhol találhatsz ilyen lányt, nincs "gyűjtőhely". Az pedig már más téma, hogy kinek mit jelent a normális gondolkodás.

21/L

2020. febr. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Normális gondolkodású lány/nő nem akar gyereket,bolond lenne tönkre tenni a testét/egészségét.
2020. febr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Otthon, a párom mellett. Egyelőre kockulunk, a gyerek viszont nem egy kikúrt játék, hogy csak úgy legyen.
2020. febr. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire vagyok normális gondolkodású, de szeretnék majd gyereket.

25

2020. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Otthon nézem a harry pottert 😅
2020. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Sok az olyan normális hétköznapi nő, akinek nem szimpik a "gyerektermelésre" gyúró és használó csávók. Meg kell tanulni normálisan udvarolni és kommunikálni, türelmesnek lenni és persze jól felismerni a nomális viselkedésű nőket. Én amúgy sokszor látom azt, hogy a nagyon családot akaró férfiak nem szeretik a művelt és értelmes nőket, csak a butákat, akiket könnyen tudnak manipulálni és rátelepedni érzelmileg :).
2020. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Sztem több nő akár gyereket mint férfi. 😎 Én szeretnék majd gyereket. 25/N
2020. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És a nők, hol bujkálnak, akár egy gyerekkel is már? :)
2020. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!