Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is nehezen megy a csajozás?

Figyelt kérdés

Valószínűleg nem vagyok jóképű mert már becsajoztam volna. De akkor mit tegyek? Elékeztem tornázni, futni, fogyókúrázom is közben és személyiség fejlesztést, végzek magamon.

De mióta az eszemet tudom, csak visszautasítást kaptam. Pedig nem vágyom másra csak egy megértő barátnőre aki kinéz is valahogy.



2020. febr. 2. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Helyesíró izmodra is gyúrj egy kicsit!
2020. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam még, rettegek a nőktől :"D

21/F

2020. febr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nálam nincs gond az ilyennel

18/F

2020. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amióta nős vagyok, nekem is nehezen megy. Állandóan konspirálni, brrr...!

Viccet félretéve ne magadat, a személyiségedet fejleszd, hanem tanulj a csajokról. A gondolkodásukról, lelkivilágukról. Őket kell megismerni, az ő működésüket kell megtanulni, ha a közelükbe akarsz férkőzni.

2020. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó hozzászólóval értek egyet, lányként néhány tanács:


-ne nyomulj már kezdetekben, ha tetszünk is külsőre, éreztesd, hogy nem csak a testünk/szex miatt kellünk, hanem mint egyéniségeket/személyiségeket szeretnél minket megismerni

-kezdeti ismerkedésnél hanyagold az intim témákat, engem idegesítene

-nálam nem szempont, ki izmos és ki nem, az előző crushom kicsit túlsúlyos volt és nem éppen helyes, viszont rohadt okos és vicces személyiségű

-legyél könnyelmű, laza, ne látszon, hogy izgulsz, elég, ha a lány félénk (pl. az én esetemben :D)

-legyél magabiztos, a lánynak essen le, hogy csak ő érdekel téged kimondottan és nem csak egy lehetőség a sok opció közül

-hagyj szabad teret nekünk, mindenkinek szüksége van függetlenségre, ha napokig nem válaszolok az nem biztos, hogy azért van, mert nem kedvellek, szimplán rossz kedvem volt, más dolgom vagy éppen egyedül akartam lenni

-ne azzal a szándékkal menj oda, hogy fel tudd szedni, viselkedj egy átlagos, udvarias idegenként aki épp arra járt

-tegyél fel egy csomó kérdést, érdeklődj iránta és ha vevő rá, te is mesélj magadról

-be tudsz vonzani bizonyos típusokat, nyomtasd ki mondjuk a kedvenc bandáid logóit, hordozd magaddal a kedvenc/aktuális olvasmányodat, szóval adj valami támpontot a hobbydról

Most ennyi jutott eszembe.

2020. febr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. febr. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!