Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nyomulnak a csajok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyomulnak a csajok ha hanyagolni kezdem őket?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem több lánnyal is az elmúlt hetekben, de igazán egyik se engedett túl közel magához. Meguntam, hogy semmi értelme törnöm magam és nem írtam egyiknek se. Azóta mindegyik maga keres, eddig ha kérdeztem őket rövidebben válaszoltak vagy másról kezdtek el beszélni. Most teljesen megváltozott a beszélgetések dinamikája is, általában ők kérdeznek én meg válaszolok, az egyik csaj pedig a minap célozgatott rá, hogy elhívhatnám valahová, mert mondta, hogy szabad a vasárnap délutánja és menne valahová, de nem tudja hová, eddig meg mindig kifogásai voltak ha felhoztam neki a talit.


Mire jó ez a viselkedés?



2019. dec. 29. 12:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Azért a szexualitás kategóriába írtam, mert csak szexkapcsolat jöhet szóba.
2019. dec. 29. 12:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor nem akarnak szingliként menni bulizni.
2019. dec. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mire jo? Nem tudomanyosan alapokon hataroztak el.

Mindket nemnel igy van. Mikor mi nyomulunk, azt nem ugy erezzuk. Ha a masik, az fojtogato, kiabrandito.

Ha a masik hallgat, az feltekennye tesz, elkezdunk szaladni utana.

A sors ironiaja, hogy amit nem kapunk meg, az annyira kell, amikor pedig ott van, nem annyira erdekes.

Majd lesz meg olyan, hogy csak lesed a telefonodat, akkora csond van.

Valaszthatsz, melyik rosszabb.

2019. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
így működnek a nők. ha nyomulsz és keresed őket állandóan, azt gondolják kétségbeesett vagy és nincs túl sok választásod = alacsony státuszú vagy; így nem érsz sokat nekik. azonban ha nem zaklatod őket, úgy kezeled őket mintha simán lecserélhetőek lennének akkor sokkal jobban fognak vonzódni hozzád és azt akarják majd hogy rájuk figyelj
2019. dec. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3, velem nem így van. legkevésbé sem voltam féltékeny, egyszerűen csak érdektelenné váltak számomra és elengedtem a dolgot.


4, szóval önző, hiú, egoisták.

2019. dec. 29. 13:12
 6/9 orton ***** válasza:

1. Mindig az az értékesebb, amiből kevesebb van. Nyilván ha nem figyelsz oda mint egy pincsi, akkor értékelik az időd és a figyelmed az emberek.

2. Az ilyen nethuszár lányokat offold ki az életből, akik attól érzik jól magukat hogy írogatnak és képeket cserélnek. Hívd 2-3x randira, ha csak félre beszél akkor többet ne válaszolj neki.

2019. dec. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát persze, kedves kérdező, nyilván csak szexkapcsolat jöhet szóba, hiszen sohasem lennél képes megtartani egyetlen nőt sem, amíg nem veszed a fáradságot, hogy tanulj kicsit róluk.
2019. dec. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet róluk tanulni. Hiszen teljesen inkonzisztensek. Mindig találnak valami logikátlan indokot, hogy miért nem, ahelyett, hogy kimondanák, nem akarják.
2019. dec. 29. 16:01
 9/9 orton ***** válasza:
Milyen közel engedés és járás? Tali se megy eddig :D
2019. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!