Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők ennyire céltudatosak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők ennyire céltudatosak, ennyire vannak céljaik csak azért mert minden nő elvárja hogy egy férfinak legyenek céljai?

Figyelt kérdés
És gondolom azért Várjál kell mert ők is ilyenek
2020. febr. 2. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Ez miért olyan meglepő?

Célok nélkül mi értelme az életnek? Persze, imádom a szeretteimet és a szórakozást, de nem ezek miatt tanulok, képzem magam és törtetek előre.

Sok célom van, teszek is értük. El nem tudom képzelni, hogy lehet céltalanul, csak úgy tengődni az életben.

20/L

2020. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
A nők sohasem azt nézik, hogy ők milyenek vagy mit tudnak nyújtani, hanem mi az a maximum (legjobb, legtöbb), amit a férfiaktól kaphatnak.
2020. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden nő, de azért a legtöbb nőre jellemző, hogy egyrészt családot akarnak, amihez időben kell összehozni dolgokat, másrészt gyakran egy olyan női minta állt otthon előttük még a mai huszon-harmincéves nők anyái esetében, amilyenek ők sosem akarnak lenni (kiszolgáltatott háztartásbeli). Gyakran pont ezek az anyák bátorítják őket, hogy minél függetlenebbek és erősebbek legyenek, hogy ne essenek abba a hibába, mint ők.


Nálam ezek a dolgok vezettek ahhoz, hogy foggal-körömmel küzdve ki akarjak mászni az esendő, uralható, elnyomható női szerepből és olyan pályára kerülhessek, ahol egy percig sem kell kiszolgáltatva lennem másnak azért, hogy jól éljek, illetve ahol tudok annyit keresni és úgy dolgozni, hogy ha magamra maradok a gyerekemmel, akkor se essek kétségbe. Na most, ehhez nyilván az ember partnert, társat keres, nem egy hátráltató koloncot, szóval értelemszerűen nem egy mamlaszt választottam párnak, hanem egy olyan embert, akivel együtt erősebbek lehetünk, de külön-külön is meg bírunk állni a saját lábunkon.

2020. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nőként vannak céljaim, és teszek is értük.
2020. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A másik, ami nekem fura, hogy akkortájt, mikor elkezdtem az egyetemet, sokkal több srácot láttam tétlennek és elkallódni. Volt egy bagázs néhány sráccal, de alapvetően sok lánnyal, aki keményebben dolgozott és volt egy nagy rakás idióta, aki a szüzességével volt elfoglalva, meg azzal, hogy hány embert, kiket és hogyan dugjon meg és szedjen fel. Ha mesélték volna, nem hittem volna el, hogy pár hardworker srácon kívül a többi szabályosan a farkával játszik vagy ha azzal nem tud, azon hisztizik, hogy nem tud és öl idpt kétségbeesetten a csajozásba. Hát így sok sikert az élethez. És sajnos a munkahelyemen is van pár ilyen a vén kecske fajtából, akinek lett egy középszerű melója, ahonnan valószínűleg nyugdíjba megy, van egy családja, akit magasról leszar és szembeköp a viselkedésével, közben pedig a farkincája csóválja a kutyát és azzal van elfoglalva, hogy a gyakornok kollégákat stíröli meg csajokkal irkál és flörtöl. Szép eredmények.
2020. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vannak céljaim. Most mesterképzést csinálok ami a szakmához köthető amiben dolgozom ha ezt befejezem egy másik szakmát akarok kitanulni illetve azon belül három ágazatot OKJ-val. Egyrészt mert érdekel másrészt mert a választott szakmám nem fizetik meg és amúgy se árt több lábon állni. Ezek a képzések és a munkahely váltás a következő 5 éves terv. Emellett igyekszem fogyni amiben sajnos nem vagyok elég motivált. És eldöntöttem hogy a szociális hálóm is erősítem. Kimozdulok végre a komfort zónából és élek kicsit. Sokat vagyok az ismerőseimmel a saját városunkban és utazok is velük hogy legyenek végre élményeim. A célom nyitni a világ felé mert ha hagyom magam könnyen elkényelmesedek a négy fal között. Eközben a hobbijaim szintjén is fejlődök és mindig keresek valamit amivel elfoglalhatom magam. Igyekszem a munkában is jobb lenni. És ezen területeken mind haladok előre. Persze nem mindegyiken egyforma gyorsan de mindig haladok. Mert különben mi értelme az egésznek?
2020. febr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aztán ha meg egy nőnek alkoholista munkanélküli semmitevő szerencsejátékos kókler a párja, akkor meg az a baj. Nektek aztán tényleg semmi sem elég jó.


Amúgy, nekem vannak céljaim, igen. Van pár, mint a család, közös ház, ilyesmi, ami esetében elvárás, hogy a pasinak ugyanez legyen a célja, ráadásul ugyanabban az időtávban, mint nekem (semmire se megyek egy olyan férfivel, aki "majd talán egyszer 15 év múlva" akar gyerekeket, vagy összeköltözni), de van pár, ami független minden mástól, és pusztán a magam örömére, a magam motiválására szolgál. Ugyanúgy, ahogy én is arra törekszem, hogy pl meglegyen a harmadik nyelvvizsgám, úgy a páromtól is elvárom, hogy legyenek olyan céljai, amikbe én ugyan nem szólok bele, hogy mik, mert saját maga kedvéért csinálja, de végső soron saját magát fejleszti vele, a saját érdekét képviseli ezáltal, és motiválja a mindennapokban, hogy ne csak az ébredés-munka-alvás trióban teljen az élete.

2020. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nők több esetben céltudatosabbak, ez tény. Ebből kifolyólag nem rossz dolog, ha a (leendő) társától is ezt elvárhatná. Jobb értelemmel megtölteni az életet.
2020. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!