Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért válnak furává a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válnak furává a lányok, nők (tisztelet a kivételnek), ha lesz párjuk? Ennyire furán működik az agyuk és szűklátókörű lesz? Elhanyagolják a barátok, a hobbikat, stb, hogy egy férfiért legyenek, akivel 70+% (szakítási statisztika) h vége lesz?

Figyelt kérdés
Voltak lányok a tánccsoportba baráti társaságomba vagy 30. Abból 18 nak lett párja és szint mind ,,elfelejtett,, járni, vagy kedve nem volt ebben a csoportba tovább. Aztán amikor szakítottak (egyszer olvastam, hogy 76% az esély, hogy szakítás a dolog vége), akkor újra ott voltak lent s megbánták a dolgot, mert sok jóból kiestek. Mindezt férfiak kedvéért, ez meg különösen fura.
2019. dec. 28. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb barátság baromi felszínes. Azért vannak ezekben a társaságokban, hogy ne legyenek egyedül. Férfiaknál egyébként ez sokkal jellemzőbb. A társaság nagyobb részével nem tud azonosulni, nem fontosak neki, egy részüket kifejezetten lenézi. Arra jók, hogy ne otthon üljön, pótlékok. És amikor az ember talál valakit akivel tényleg tud azonosulni, akit tényleg szeret akkor el fogja hagyni az ilyen embereket és ezzel semmi baj nincsen. Eleve nem kéne ilyen felszínes haverságokat tartani senkivel csak hogy legyen valaki akivel el lehet járni ide-oda. De ez van, az emberek gyengék és félnek a magánytól, inkább vannak olyanokkal akiket nem is szeretnek.
2019. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
csak van egy örök és igaz mondás, hogy a barátság örök (ha igazi), a kapcsolat egyszer majd mindig véget ér (majdnem mindenki elválik manapság, vagy szakít)
2019. dec. 28. 22:22
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem volt az olyan rossz, hogy anyádnak fontosabb volt a te szoptatásod, mint egy tánccsoport nem? :)
2019. dec. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
A kapcsolat is örök (ha igazi) ilyen alapon. Ne csúsztassunk ennyire.
2019. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Én ezért kezelem helyén a legtöbb ismerősöm, pont annyira mutatom, hogy kit mennyire kedvelek ami a valóság. Nem eltúlzott jópofizás, sőt akit nem kedvelek azokkal szóba se állok és nem azért, mert "én jobb vagyok", hanem csak azért, mert nem látom értelmét.
2019. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ne legyünk ennyire vulgárisak, ha van gyerek vagy terhes a nő, az más kérdés
2019. dec. 28. 22:25
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Dehogy örök a barátság. Nem fogtok azonos irányba fejlődni, a legtöbb "barátod" max pár évig az életed része. Nem kell túlidealizálni, valószínűleg nem láttál még elég barátságot. Persze, tizenévesen azt hiszi az ember, hogy milyen fontosak azok akik most az élete részei aztán 2 év múlva már nem is beszéltek. És ez egy természetes folyamat, most alakul ki a személyiségetek, semmi baj nincs azzal, hogy teljesen más irányba változtok. De nem kell túlidealizálni és foggal körömmel ragaszkodni a kis tini barátságokhoz mert azok sem lesznek semmivel sem tartósabbak vagy mélyebbek mint egy párkapcsolat.
2019. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátságaim nagy része megszakadt. Szerintem ez korral is jár.Munka, gyerek, család stb. Főleg nőknél jellemző, fiúk mintha jobban összetartanának, szerintem.

(mondjuk én nő vagyok)

2019. dec. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam vulgáris, csak birtokos esetben használtam az anya szót rád vonatkoztatva, hogy beleképzeld magad a dologba.

Figyelj. Ha ez csak egy tánccsoportos ismeretség, nem pedig a gyerekkori legjobb barátod, akkor nyilván azzal fog foglalkozni, aki többé válhat. Így már oké?

2019. dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Innentől kezdve alárendelődnek a majmuknak.
2019. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!