Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a pszichológiája annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a pszichológiája annak, hogy ki ír rád a társkereső alkalmazásokon?

Figyelt kérdés
Vegyük pl. a Badoot, mert ott bárki rád írhat. Akikkel nem is állok párban, és nem is tetszenek, elég furcsa emberek is, de ők mégis írnak nekem. Akik tetszenek, párba is állunk, ők egyszerűen nem kezdeményeznek semmit. Félnek? Ha meg rá írok közülük valakire, vagy tök “boldogan” normálisan elcsevegnek velem, örülnek a kezdeményezésnek, vagy ettől a női lépéstől totál megijednek. Miért van ez?

2020. febr. 3. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha megteszi a nő az első lépést akkor valószínűleg nem egyszavas válaszokat ad majd és azt sugallja, hogy valóban érdeklődik az ember iránt.


Mellesleg a szép nőkre elvileg napi 100-an írkálnak, így nem látom sok értelmét beállni a sorba. Ha találok egy visszafogodtabb lányt, akinek tetszik a profilja, az érdeklődési körei egyeznek az enyéimmel akkor kezdeményezek én.

2020. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És egyébként akinek nem fizetős, annak van valamilyen üzenetküldési limit?
2020. febr. 3. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos nem sokat használtam a badoo-t így ezt nem tudom megmondani. De a tinder nekem valahogy jobban bejött mert sokkal letisztultabb és egyszerűbb a kezelőfelület.
2020. febr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Ez már parapszichológia. :)
2020. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!