Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudja a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja a társkereső oldalakon olyan sok nő már 3 sorból is, hogy másmilyen férfit keres?

Figyelt kérdés
2020. jan. 26. 13:55
1 2
 1/15 Noren1989 ***** válasza:
88%
Már a fényképedről tudják, hogy nem téged keresnek, hidd el.
2020. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Senkire nem eroszakolhatod rá magad.

Sokszor már az adatokból tudni, és 3 sorból azt ugyan nem tudni, hogy őt keressük-e, de hogy ha nem őt, az biztos.

2020. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

Hát ja, az is lehet, hogy már kép alapján tudják, hogy nem te leszel a befutó.

De ha külsőleg rendben vagy, akkor ha te vagy az adott órában a 25., aki egy "Szia, mizu?" kaliberű kérdéssel indít, akkor is repülsz a kukába.

De ha értelmesen is írsz, akkor is ott van a pakliban, hogy épp utánad 10 perccel írt neki Mr. Macsóman is, így ráfáztál...

2020. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Ez egész pofára megy, ez egy húspiac,csak a külső számít nekik és a pénz. :)
2020. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem mit vársz. Szerinted kinek van arra ideje, hogy társkeresőn minden nőről/férfiról(+1000 fő) elolvasson egy regényt, mielőtt eldönti, hogy nem őt keresi...


Te talán elolvasnál sok nőről egy száz oldalas ismertetőt, mielőtt ismerkedésbe kezdesz?

2020. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5 : Ha lenne nagyon is szívesen! Sok-sok kidobott időtől és pénztől kímélném meg magam!
2020. jan. 26. 14:18
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk ha az a 3 sor a leírásban az, hogy tőlem 100 kmre lakik, nem tudja, hogy mit keres és dohányzik, akkor egyértelmű.


Ha a beszélgetés során az a 3 sor az, hogy "mi újság/hogy telt a napod, majd egy normális válasz után egy" értem/az jó:) "következik és a következő kérdés, akkor az is elég egyértelmű.

2020. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

6: Ez nem igaz. A pasik 99%-a azt a minimàlis két sort sem hajlandó elolvasni, ami ott van, mert különben nem írnànak feleslegesen (nekem pl. dohànyzó, gyerekes, tőlem 100-200 km-re lévő pasik) olyanokat, hogy mi a hobbim (fent van), vagy hasonló sületlenségeket.

7: igen, az "értem" és utàna a következő kérdés elég jellemző. A kedvencem, pl. megkérdezik a hobbijaim, elmondom "értem". Majd "és még mi?". Majd mondok még vlmit. És ez vagy ötször-hatszor. Mintha nem lenne elég az a kb. 10 tevékenység...."és még?" De reflektàlàs a hallottakra...

2020. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

@8 igeen! Én is ezt vettem észre anno. Milyen "jó", hogy ezek a dolgok még 5 évvel később is ugyanolyan szarok, mint mikor én kerestem párt... :D


Eleinte mikor ilyen semmitmondó dolgot kérdeztek, hogy mizu vagy hogy mi a hobbim, normálisan válaszoltam, mert mondom szegény, biztos nehéz dolga lehet, a 10 soros leírásom ezek szerint mégsem elég... Aztán eléjüktoltam egy komplett svédasztalt, olyan választ rittyentettem a szaros kis kérdésükre, hogy 30 irányba el lehetett volna belőle indítani egy beszélgetést, majd mit ír?

Értem. És amúgy merre laksz? (vagy bármilyen más újabb szar kérdés, aminek köze nincs a korábbi témához).


Na ilyenkor úgy toltam a tiltást/törlést/u matchet, hogy majdnem berepedt a telefonom kijelzője. Hát a jó ku.... anyját ennek a ki....ott fantáziátlan lusta g.... nyomorék f... Na, hagyjuk is, csak idegállapotba jövök. :D

2020. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a megfogalmazás, szóhasználat (szókincs!!!!), az, hogy tényeket milyen sorrendbe csoportosít, stb. iszonyúan sokat elárul valakiről, különösen olyasvalaki számára, aki már bír bizonyos fokú emberismerettel.
2020. jan. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!