Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tetovált embereknek érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tetovált embereknek érdemes szintén tetovált emberek között keresgélniük, ha nem akarnak kosarat kapni?

Figyelt kérdés

A statisztikák alapján az emberek kb 1/3-ának tetszenek a tetoválások és nekik van is, 1/3-uk semlegesnek tartja őket, 1/3-uk pedig rühelli a tetoválásokat, tehát ha tetoválatlan embernél probálkozik egy tetovált, akkor 50% rá az esély, hogy bukta lesz.


Az USA az egyik legtetováltabb ország a világon, nálunk nem olyan toleránsak az emberek mint itt:

[link]


Az más kérdés, hogy bizonyos körökben a tetováltak aránya igen alacsony, például jogász, orvos, bankár stb, más körökben pedig igen magas, például a prostiknál.



2020. febr. 3. 16:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2020. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Na már megint te :D "Az más kérdés, hogy bizonyos körökben a tetováltak aránya igen alacsony, például jogász, orvos, bankár stb, más körökben pedig igen magas, például a prostiknál." Mutass már erről egy hiteles peer reviewed statisztikát, köszi.
2020. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az alkaromra van egy szó tetoválva, nem hinném hogy ezen bárki is fennakadna, de ha mégis akkor így járt...
2020. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#2: A rosszlányok keresője alapján a prostik nagy részének van tetoválása, kb a 70%-uknak.
2020. febr. 3. 17:02
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Van egy harmadik ember típus is, akinek nincs tetoválása és nem is szeretne de máson tetszik neki.
2020. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%

Lol

Neked meg mi bajod van

En Angliaban lakom itt minden negyedik felnottnek van. Az egeszsegugyben dolgozom, ma talalkoztam tetovalt noverrel, terapeutaval, orvossal stb. Nekem is van ketto, csak strandon vagy miniben latszik az egyik a masik meg a bokamon van. Meg senki nem utasitott el emiatt, semelyik paromnak nem volt, es nem akart. Mindegyik toleralta vagy tetszett neki

2020. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Tehát időd nagy részét a rosszlányokon töltöd és utána kiírogatsz ide ilyen kérdéseket.

Szerinted ebből normális ember milyen következtetést von le te szerencsétlen?

2020. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
#7: Hogy minden lehetőséget megragadok a látóköröm szélesítésére.
2020. febr. 3. 17:14
 9/22 anonim ***** válasza:
81%

:O

Milyen lehet egy ilyen emberrel járni, mint a kérdező.

Gondoljátok el, bármi apróságon ezer évig nyammog, zsörtölődik. Emberek közé valószínű nem jár, jogász, orvos, ja persze, szerintem egy sima üzletbe nem mer betérni. Valami súlyosan beteg ember lehet kérdező.

2020. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az ugye megvan, hogy nemcsak a tetoválásokon túl van egy csomó másik dolog, amiért kosarat lehet kapni? :D
2020. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!