Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkeresőre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőre érdemes regisztrálni?

Figyelt kérdés

Badoo-ra sokszor regisztráltam de meguntam hiába írtam lányokra.

Vagy régóta nem lépnek be vagy vissza se írnak vagy ha még is nem nagyon érdeklem őket.


Most találtam 2 olyan lányt aki ezt írja a bemutatkozásnál:Nagyon szeretek utazni, új dolgokat kipróbálni, és mindenki felé nyitott vagyok. 💮🌸


Csak nagyon fiatalnak néz ki a lány



Szia!


Kizárólag komoly kapcsolatot keresek. Semmi laza... Arra találok párkereső nélkül is és csevegni sem szeretnék arra vannak barátaim.


Kérlek ha 23 alatt vagy ne írj, nem én leszek az a lány akivel vállvetve bájologsz a Disco-ban.

A "Hello teccel" "Szia mizujs" "Szia mit keresel ezen az oldalon" és hasonló kezdetű mondatokra alapból nem válaszolok... Ettől szerintem lehet kulturáltabban is mutasd...


Élőbe is próbáltam már beszélni egy lánnyal (Kölesdi) aki még most is nagyon bejön, el is hívtam fagyizni Szeptemberben, de nem akar ismerkedni, nem tudja ráér stb kamu dumák :(. Munkahelyen is próbáltam már korosztályban de nem nagyon akarnak tőlem kérdezni, melóba öregasszonyokkal el lehet beszélgetni.


Régebben tudtam olyan lánnyal beszélni Badoon csak az volt a baj hogy messze lakot.


Legjobb lenne Tolnán vagy Szekszárdon találni rendes lányt.


Melóba vagy egy sor felelős (szerencse nem az enyém) aki sok mindenkinek beszól, sokszor meg is verték kórházba is került, de most nekem szol be: Szevasz csontos dolgozol te rendesen, én meg mondom neki szevasz bátya te dolgozol, erre azt válaszolja hogyne, később jön megint nem tudom jól értettem e amit mondott, csufatka dolgozol te rendesen, szintén meg kérdeztem tőle erre azt mondja ne szólj vissza.

Ha jól gondolom azt jelenti az a csufatka hogy csúnya vagyok?


Nagyon feszít a csávó, nem is dolgozik.


Szerintetek csúnya lehetek?


Sok lány szórakozott velem aztán dobtak, vagy 5x-re már nem fogadtam vissza az egyiket, volt olyan is aki részegen mondta nekem csúnya vagyok.

1x Volt egy rendes kapcsolatom 2009-ben.



2020. jan. 25. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
rosszlanyok.hu
2020. jan. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy a kérdésnek nincs köze a lentebb összehordott zagyvasághoz egy dolog. Az meg egy másik, hogy mégis erre mit lehet mégis válaszolni?
2020. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer végigolvastam, de a végére mindkétszer elvesztettem a fonalat.


Mit szeretnél kérdezni?

2020. jan. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendezvényeken, vagy melyik tárkeresőn érdemes ismerkedni ahol ingyen lehet írni egymásnak?

Tolnai vagy Szekszárdi lány lenne a legjobb.


Szerintetek jól nézek ki?

Ha kell kép küldők privátban.

2020. jan. 25. 21:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldj képet privátban.
2020. jan. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
szexard.hu
2020. jan. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Rockarc ***** válasza:

Ha ezek melle meg csunya is vagy, akkor en az oregasszonyokra hajtanek a helyedben, azok meg tudnak nokedlit szaggatni, meg az almaspite is kifogastalan minosegu.


43F

2020. jan. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!