Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek egyáltalán nem fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek egyáltalán nem fontos a szájhigiénia?

Figyelt kérdés

De komolyan hogy tudtok egymással úgy csókolózni, hogy előtte ettetek vagy felkelés után az ágyban, mikor még nem mostatok fogat, vagy vacsorás randi után csók? Nem gondoltok bele, hogy tele van a másik szája ételmaradékokkal, lepedékkel? Nem tudod, van-e lyukas foga a másiknak, ami bűzlik és rohad stb...

Nagyon kevés embernek van rendben a szája, már ránézésre látszik vagy érzed a szagot, ha közelről beszél hozzád.

Sokan igénytelenek és olyan emberekkel smárolnak, oráloznak, akiknek nem egészséges és tiszta a fogsora.


Belegondoltál már mindezekbe?



2020. febr. 4. 11:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvos vagy?
2020. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hallottál már a rágóról? Kellemes illata lesz a szádnak tőle.

Egyébként meg menj el fogorvoshoz, a napi 2 fogmosásnál több erősen lekoptatja a fogzománcot, ezért nem ajánlják.

2020. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy párkapcsolatban, ahol a felek jellemzően egymás nemi szervét is a szájukba veszik (sok esetben előzetes bemosakodás-fertőtlenítés nélkül) a legkevesebb, ha nem rohangál valaki állandóan fogat mosni csókolózás előtt, ha egyébként odafigyel a higiéniára.
2020. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De fontos, ezért minden nap pálpusztai sajtot eszek fokhagymával, lefekvés elött. :))
2020. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Napi provokatív kérdés.
2020. febr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, belegondoltam, és attól, hogy felkelés után adok egy csókot a páromnak még nem azt jelenti, hogy később nem megyek ki fogat mosni+szájvizezni, vagy ezt nem ismételem meg naponta többször. Miért ne lenne fontos a higénia ettől? Aki csókolózás előtt ilyeneken gondolkodik az valószínűleg bakterofób.
2020. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a kérdezőnek ördögtől való vagyok, de én férfiként imádom, ha egy nő szája nem frissen gyártott, sterilizált kémcső, és nem mentol-kohó, hanem érzem a lehelete saját illatát. Kifejezetten izgató az egészséges szájszag, de mondok még durvábbat: ha szeretek valakit, annak imádom a hónalj-szagát, lábszagát is, sosem érzem büdösnek. Ha valakinek irtózom a teste szagaitól, azzal nem szeretnék semmilyen intim kapcsolatba kerülni.
2020. szept. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
58%
Mi egymásnak rágjuk meg az ételt és a párom szuvas fogaiból szoktam kiszívogatni az ételmaradékot.
2020. okt. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!