Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen fontos információkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen fontos információkat miért hallgatnak el emberek?

Figyelt kérdés

Régebben ismerkedtem egy férfival társkeresőn.

Neki eléggé szigorúan be volt határolva, hogy milyen nőt keres.

Hány kiló, milyen magas, stb.

Már egy hete beszéltünk, amikor csepegtetni kezdte az információkat.

Volt egy hobbija, arról beszélt a legtöbbet. Kiderült, hogy lényegében ez a hobbija tölti ki az életét, és más nem is nagyon érdekli.

Érdekesnek találtam a hobbiját, szívesen hallgattam.

Végül miután megbeszéltünk egy találkozót, utána közölte, hogy ő rokkantnyugdíjas és alig tud járni, az édesanyja látja el.

Én teljesen lefagytam. Az adatlapomon világosan fel volt tüntetve, hogy túrázni szeretek, hegyvidéken főképp.

Ekkor közöltem vele, hogy nekem ez így nem fog menni. Nem vagyok alkalmas más ember ápolására, és szeretek sokat sétálni, túrázni.

Persze én lettem a rossz. Írta, hogy kegyetlen vagyok és rokkant emberként milyen nehéz elviselni ezt.

Utána még pár napig folytatta ezt a fajta érzelmi zsarolást, végül mindenhonnan letiltottam.


Olvasom itt is, hogy fogatlan nő eltitkolta a foghiányát, vagy hogy jóval kövérebb volt az illető, mint a fotókon.


Az ilyen emberek miben reménykednek?


2020. jan. 16. 10:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Mert nekik általában csak ez maradt. Szerinted hány ember mondana igent egy rokkantra? Nem sok, szóval próbálkoznak, ahogy csak tudnak. Talán arra alapoznak, hogyha a beszélgetés közben már kialakul valami szimpátia, akkor kisebb eséllyel utasítják el őket.
2020. jan. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Szörnyű lehet neki a társkeresés. Gondolj bele, amikor ő próbálkozik, az van a fejében, hogy aki mellé áll, arra egy életen át tartó gondoskodási igényt is rától.

Pont emiatt kéne nagyon egyenesnek lennie a helyzetéről.

2020. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
42%

Én szeretek túrázni! ;-)

F.

2020. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én értem, de akkor miért nem keresett egy olyan nőt, aki pl. nem túrázós. Nálam ez elég fontos szempontként ki volt emelve.
2020. jan. 16. 11:05
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Az egyik ilyen “kellemes élményem”, amikor az egyik exemmel amiatt szakítottunk, mert nem szereti a távkapcsolatokat, mert folyton utazgatni kell. Ennek ellenére, amikor felhánytam neki jogosan, hogy akkor minek ismerkedik meg próbálkozik valakinél más városból, akkor megsértōdōtt. Gondolom ō sem gondolt bele mélyebben abba, hogy mit akar, talán csak hiányoztak neki a romantikus chat-ek, meg beszélgetések, de nehogymár felelōsséget kelljen vállalni egy kapcsolatért, vagy elgondolkodni, hogy hogyan is vitelezzük ki a kapcsolatot.

Némely emberek talán elég szerencsétlenek a társkeresésben s annak is örülnek, ha valaki egyáltalán szóba áll velük.. ilyenkor nem mondanak nemet, bármilyen helyzet is legyen. Élvezettel ringatóznak abban ideiglenesen, hogy valaki érdeklōdik irántuk legalább.

2020. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy itt nincs igazság, nincs mindenkinek jó megoldás. Megértem a te álláspontodat is. Igazából az átlagember nem tudna őszinte vágyat érezni egy rokkant iránt, sem valódi boldogságot elérni vele. Nyilván te is egy egészséges férfit akarsz.


Megértem a súlyos testi nehézséggel küzdők álláspontját is. Rokkantság, bármilyen genetikai rendellenesség, vagy fogyatékosság... De nyilván ők is vágynának társra, intimitásra, őszinte érzelmekre. Így hát próbálkoznak, hátha valakivel elég szimpátiát sikerül felépíteni, és ezzel nagyobb esélyük lenne az elfogadásra.


De most őszintén, mit lehet tenni? Sajnos a tényeken és az emberi természeten, a biológián nem lehet változtatni.

Én egyébként ezért legalizálnám az eutanáziát. Sok szenvedéstől kímélhetnénk meg rengeteg embert.

2020. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, mert én is aktívan szeretem tölteni a szabadidőmet. Sokan nem veszik figyelembe, vagy nem veszik komolyan, amit feltüntetsz magadról vagy a keresett társadról társkeresőn. Nem tartom korrektnek elhallgatni ilyen dolgokat, hiszen ha kiderül, és nem fog működni, akkor az sokkal kellemetlenebb, mint az elején tisztázni és elköszönni, mikor még semmi nincs. Igen, aki nem él aktív életet, akár egészségügyi okból, az ne olyannal ismerkedjen, aki viszont hozzá képest örökmozgó.

Azért hozzáteszem, van ám olyan mozgáskorlátozott, aki rendszeresen sportol, tehát nem mindenki szorul ápolásra, aki nem ép, de aki mégis, az tényleg ne aktív embernél próbálkozzon. Önzőség úgy elvárni mástól az elfogadást, hogy meg akarjuk fosztani valami olyantól, ami számára nagyon fontos.

2020. jan. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
66%

A párom látása nagyon rossz, csőlátása van. Ő se ezzel nyitott az első randin, akkor biztosan megijedtem volna. Azon kívül, hogy nincsen jogosítványa, mindenben tökéletes nekem. Az ember nem is gondolná, hogy milyen nehéz úgy társat keresni, találni, hogy ilyen dolgaid vannak...

A te esetedben nem érzem fairnek a férfi reakcióját, egyébként.

2020. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

" Szerinted hány ember mondana igent egy rokkantra? "


Ez így igaz, de vannak mindkét nemből hátrányos helyzetű emberek. Amúgy van direkt nekik szóló társkereső is.

2020. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!!

Igen, ez a baj, hogy nincsen igazság és én el sem tudom képzelni, milyen lehet így élni.

Én nagyon sajnáltam, de azzal meg mit ér, meg mit ért volna, ha ezt leírom? Nem szánakozásra vágyott.

2020. jan. 16. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!