Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem nincsmár értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem nincsmár értelme az életemnek mert sosem találom meg a párom nagyon rosz érzés mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Koràbban voltam màr depresszió emiatt de most ugyérzem ez a vég,màr többhete ezzel szenvedek,próbàltam ismerkedni ,baràtnőt talàlni de vissza utasitottak azzal hogy nem szeretnének kapcsolatot,de azótta màr kapcsolatban vannak a tàrskeresőoldalak nem segitenek szóval örökvesztes vagyok egyetle egy baràtnőm volt,azis 17 évesen azótta nem öleltem àt egy lànytsem ugy hogy szerelemből ,mostmàr nembirom tovàbb úgyérzem megkell halnom és vége lessz ennek az egész szenvedésnek (20f)

2017. okt. 29. 20:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Meg csak 20 eves vagy ne akarj mar meghalni idovel te is talalsz egy lanyt aki nem utasit vissza es akit szerethetsz es o is viszont teged.Nem kell feladni probalkozni kell tovabbra is.
2017. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Legyen az a célod hogy szerezz saját házat. Nem albérletet. Amin nincs hitel. Se semmi. Hanem a tied.
2017. okt. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Modeler ***** válasza:
75%

Hát igen, 20 évesen tényleg itt a világvége számodra... Ahelyett, hogy ide írnál mindenféle anonymnak, megbeszélhetnéd a szüleiddel a depressziódat.

Vagy mondjuk foglalkozhatnál önfejlesztéssel, edzéssel, tanulással és visszatérhetnél a csajozásra ha már elmúlt a depressziód.

2017. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Beszélj erről valakivel! Család, barátok, bárki, akiben úgy érzed megbízhatsz!


Nem szabadna így elkeseredned 20 évesen. Lesz szerelmed, de ehhez előbb rendezni kell, meg kell gyógyítani a lelki sérelmeket. Most kétségbe vagy esve. Így nagyon nehezen jönne össze bármi is... Koncentrálj magadra, hogy miben tudnál fejlődni, és beszéld meg az aggályaidat valakivel. Ez az első lépés a leendő barátnődhöz.

2017. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy azt hiszed a párkeresés az élet értelme.
2017. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
En is meg akartam halni husz evesen,remelem te is ugy vegzed mint en marmint ilyen jol sikerul es eletben maradsz.nem olyan egyszeru meghalni se,minden nehez...de tul leszel ezen is adj eselyt magadnak.meg annyi minden var rad,kuldok egy olelest.ne szomorkodj,van egy mondas biztosan ertesz angolul:when you're going through hell,keep going'. Szoval ne allj meg es ne add fel nezzel zsozeatyat xD
2017. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szeretethiányodat nem fogja egy párkapcsolat megoldani. Egyébként meg 20 évesen nem vagy lemaradva semmiről.
2017. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom kinek elmondani mert a baràtaim mind kapcsolatban vannak és leszarjàk az àlandó nyavajgàsom mert boldogak,de hàt sosem volt ebbe szerencsém,emlékszem elsőosztàlyba is szerencsétlen voltam màr akkor elkapkodtàk a lànyokat előlem xd,meg az egész életem soràn mert akivel véletlen öszejöttem azis elhagyott de szoktàk mondani a nők hogy jó a seggem meg ilyenek az ad egykis önbizalmat,de egy öleléssel néha többet érnék :-)
2017. okt. 29. 21:46
 9/12 A kérdező kommentje:
Van sajàt hàzam,dolgozok mindennap,nincs hitelem,sosem volt meg nemis lessz,zenével is foglalkozok màr több hangszeren is megtanultam jàtszni csak hogy lekössem a figyelmem,de valahogy mégse megy ez igy,pedig semmi kàros szenvedélyem se nincs ,egyszerüen vesztes vagyok és enyi
2017. okt. 29. 21:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyes vagy es tok jo hogy jatszol hangszereken.erzekeny srac vagy,ez van de ne parazz lesz nod es eleted is csak adj idot magadnak mert nehez manapsag mindenkinek talalni.bolcsebbe valsz majd 10 ev mulva..ha addig se lesz senkid majd felkotjuk magunkat xD
2017. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!