Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél mennyire hátrány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél mennyire hátrány ha nagyon régi, elavult bútorok közt lakik a férfi, valamint repedezett kicsit a fal?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 08:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Én még szülőkkel élek ötvenéves bútorok között. Pont nem érdekelne, de majd nézzünk közös lakást :D
2020. febr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#1 behaltam :D :D :D


A butor elmegy, de a repedezett fal nem. Lasd ismetelten#PolgarJenoHivatal

2020. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ mi számít régi bútornak.

Mondjuk egy 100 éves szekrénysorért vagy asztalért (pláne, ha intarziás) én már ölni tudnék... :))

A repedezett falat meg kell csinálni.

2020. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

En szeretem az antik butort. Akar segitek is hazavinni lomtalanitasrol butort,ha caerelni akarsz vmit.

En is lomtalanitasrol szervaltam a butoraim felet.(Budapest)

N/37

2020. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Engem lever a víz az ilyen kommunizmusban már akkor 30 éves bútorokkal berendezett lakásoktól. Éppen hogy csak a Rákosi portré hiányzik a falról. Szekrényeknél asztaloknál még oké, de amikor ezek a régi rugós kanapék meg fotelek vannak meg matyóhímzéses terítők mindenhol onnan menekülnék. Azokról a filléreskedő emberekről is megvan a véleményem akik kiadják a megboldogult mami lakását de költeni egy forintot nem akarnak rá és úgy hagyják putrisan.

Nyilván ez nem szakítóok, de az biztos, hogy minden ilyen dédnagyanyám hagyatékából megmaradt bútor fél éven belül le lenne cserélve, ha kell akkor az egészet kifizetem.

2020. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!