Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Hátrány nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Hátrány nálatok nálatok ha a férfi szereti az ilyen poénokat?

Figyelt kérdés
[link]

2019. márc. 14. 21:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi a duplázásért :/.
2019. márc. 14. 21:58
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, szerintem is vicces.
2019. márc. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Gyerekes,aranyos. Tolerálható kategória.
2019. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem, én is szeretem az ilyen poénokat :D
2019. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg nem vicces, de mindenki azon nevet, amin akar, most emiatt nyilván nem fogok kidobni senkit.
2019. márc. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Egy huszadrangú rémes film, meg egy fárasztó poén, amin még csak el se lehet mosolyodni. Az alpári humor is jó, hogyha jó, csak ez éppen nagyon szår. Nem lehetsz egy intellektuális ember. Az Adam Sandler filmeket nem szereted véletlenül?
2019. márc. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
6: Az intellektuális emberek nagyrésze szereti a Torrente stílusú humort, Adam Sandlert és Jim Carrey-t. Egész egyszerűen azért, mert érti. Tudom, számodra ez új lesz.
2019. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy filmben van, filmben szereti, gondolom nem ő akar JackAss-kedni. Primitív humor. Ha a Keresztapa sorozatot nem szeretné, az már zavarna. Azt néz, amit akar, ha nem tetszik, akkor addig én nézek mást.
2019. márc. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez szerintem sem vicces. Csak simán szar.
2019. márc. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretem ezt a filmet régen sokat nevettem rajta de ma már csak mosolygok mert láttam annyiszor hogy azért mindig nem tudok nyúlásig lenni rajta :D
2019. márc. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!