Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pesten mindig van másodállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesten mindig van másodállás aki diplomával csak nettó 190 körül keres? 33 F. Muszáj kiegészítenem, mert éhen halok. Vegyész vagyok. Ti is sokan dolgoztak 2-od,3-ad állásban? Plusz a nők sem vesznek emberszámba így engem.

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Akkor vagy te vegyész, amikor én atomfizikus... ilyen pocsék írásképpel és mondanivalóval azon is csodálkoznék, ha az érettségid meglenne.
2020. febr. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Már megint a vegyész...

Figyelj, minek szerencsétlenkedsz ebben az országban, ahol kvázi nincs is vegyipar? Itt nem csoda, ha piacképtelen a szakmád

Menj ki olyan országba, ahol piacképes, mert van vegyipar, pl. Németországban van. Nekem egyik ismerősöm olajmérnök, itthon munkanélküli volt, most Katar-ban dolgozik havi 6 millió nettóért...

Ha nem segítesz magadon, az isten se segít rajtad.

2020. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Barátom vegyész. Semmi extrát nem tesz, mégis k... jól keres egy autóipari cégnél. Ráadásul fiatalabb is nálad.



Ha akarnál, te is tudnál ennyit. Csak idióta vagy.

2020. febr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
#3 Azért tegyük hozzá, hogy neked a párod foglalkozása minden kérdésnél más és más. Tehát ilyen szempontból tőled nem várható hiteles válasz :D
2020. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hol dolgozol, milyen cégnél, de az egyik volt kolléganőm is vegyész lett, nem mondom hogy milliókat keres, de bőven nettó 190 ezer fölött.


Igen, ha ez megnyugtat...sokunknak van másodállása.

Nem akarom itt az észt osztani (mert valószínűleg csak egy újabb provokatív jellegű kérdés) de a gyakori helyett a profession.hu-t tudnám ajánlani.

2020. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
@4 Nem párom, barátom. Tudod, haver, tesó, pajti... Idióta.
2020. febr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
De ha annyira kíváncsi vagy ránk és a hitelességünkre, legyen f***od és küldj egy fb linket. Majd bejelöllek és beszélgetünk, hátha ragad rád valami a koszon kívül. :)
2020. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyetemi laborokban, gyógyszergyárakban, környezetvédelmi intézményeknél érdemes vegyésznek lenni, ezekre a helyekre tornázd fel magad a szakmában :).
2020. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
190-nél még a Lidl-ben is többet kapnál, ez kamu.
2020. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lidlbe csak eladói, bolti végzettséggel vesznek fel
2020. febr. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!