Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők által levegőnek nézett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők által levegőnek nézett diplomás férfiak mire módosítják a karrierjüket, hogy a nők is észrevegyék őket? Pl mentőtiszt, építőmérnök, egyéb államnak dolgozó diplomások.

Figyelt kérdés
Láttam már kérdést a karrier résznél, többen írták, hogy már 30 évesek, van gyerek és nem bírták fizetni a számlákat, váltani kellett, diplomás pályaelhagyó lett. Megkérdeztem, hová mentek, mindezt 4 embertől. Egy írt vissza, hogy gyárban lett plusz 60 nettóért operátor. Többi válaszra sem máltatott.
2020. febr. 8. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ma nagyon menő coachnak menni, így a coachok országa vagyunk.
2020. febr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként szintén "diplomás pályaelhagyó" vagyok, nem gyárba mentem, hanem a nyelvtudásom kamatoztatva multinál dolgozom, úgy kb az átlag állami fizetések duplájáért. Akinek ugyanis diplomája van, annak van nyelvtudása is, minthogy a diploma megszerzéséhez gyakorlatilag minden egyetemen legalább egy nyelvvizsgára szükség van, szóval aki egy kicsit is élelmes, az inkább ezt a vonalat próbálja kihasználni. Sosem mennék el gyárba dolgozni, ne viccelj. A páromtól is hasonlót várnék el, ha esetleg úgy alakulna az élete. Szóval gondolom ha azt szeretnék, hogy más nők is észrevegyék őket, akkor inkább irodai munkák környékén nézelődnek, nem a gyári munkások népes és kiszolgáltatott táborát erősítik.
2020. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. kivéve, hogy kijött az új, baromi pontatlan kuruzsló törvény, így kb. sitten lesz minden coach 1-2 éven belül



Nyilván tanulnak valami életképesebbet. Én eü-ból IT-ra váltottam. Gondolhatod, mennyire nem bántam meg. Az elsőnél 250 nettót kaptam, egy rakás szutykos mosatlant és túlórát, a másodiknál már 400 nettónál tartok, korlátlan kávé és gyümölcs, légkondis iroda és minden nap 5re otthon vagyok.

2020. febr. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!