Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hihető, hogy azért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hihető, hogy azért nem akar velem ismét összejönni az exem (1.5 éve szakítottunk, Debrecen helyileg), mert egyszerű mentőtiszt vagyok (nettó 170-185 max) és nem tudnék neki megfelelő életszínvonalat biztosítani?

Figyelt kérdés
Ő gépészmérnök nő egy gyógyszergyártó cégnél ott, biztos jól keres. De ez itt a 21. század, nem gáz, ha a nő keres többet. Vagyis eddig azt hittem. Engem nem zavart volna, ne vagyok eltartott, ingyenélő, tanult ember vagyok. Az más kérdés, h nem fizetik meg kellőképpen. Meg aztán másfél éve ez nem volt baj? Én 31. Nő 26.
2018. febr. 25. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

De szánalmas vagy. Másfél éve szakítottatok és te utána epekedsz? Nincs másik nő?


Az gondolom meg se fordul a fejedben, hogy azért nem akar veled újra összejönni, mert ha egyszer nem működött a kapcsolat, akkor kész, nem ad új esélyt, mert csak a káposzta jó felmelegítve. És talán azért, mert sz..rik a pénzedre, és veled, a személyiségeddel van a problémája.


Miért az ex után pitizel? Magadat égeted be.

2018. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem a netto kereseted miatt nem akar veled újra összejönni. Nem működött más miatt a kapcsolat és eldöntötte hogy nem folytatja. Ne keress okokat hogyan tudnál jobb lenni nála.

Keress hozzádillő nőt.

2018. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mondta? Akkor így van, vagy ha nem akkor se akar veled összejönni.


Fogadd el.

2018. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg ez a baja veled, akkor jobb is, hogy megszabadultál tőle. Ha valaki igszán szeret valakit, akkor nem a pénze miatt teszi azt. Egy ilyen után fölösleges vágyakozni. 25N
2018. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!