Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jönnek össze a nőügyeim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek össze a nőügyeim, ha nem nézek ki jól? Ennyire számít a belső és, hogy mit mondok?

Figyelt kérdés

Leszögezem, nem ismerkedni szeretnék, csak nem értem, hogy miért megy jobban a csajozás nekem, mint a barátaimnak, akik amúgy (objektív) jobb pasik, mint én.

Jellemzően a legtöbben csak panaszkodnak a nőkkel kapcsolatban, mondjuk én sem értek mindent, de nem is akarom megváltoztatni a nőket, olyanok amilyenek, aztán kész.


Írok néhány dolgoz, ha ezek alapján megmondanátok, mi az, ami vonzó lehet egy nőnek bennem, akkor azt megköszönném. Szeretném megérteni! :)

Higiéniára adok, tisztálkodom, ápolom magam, rendesen mosom a fogaimat, nincs szakállam, borostát azért hagyok, két-három hetente eljárok fodrászhoz és nem veszek fel szakadt ruhát, de ennyi ami a külsőmet illeti. Viszont nem vagyok kicsit sem jóképű.. :D

Más srácok sokkal divatosabban is öltözködnek nálam és persze jóképűbbek is. (nem lebecsülöm magamat, tényleg így van) Egyszerűen öltözködöm, szerintem nincs kimondott stílusom. Farmer, ing/póló, óra. Na most, amit tudok adni, az annyi, hogy őszinte vagyok, felvállalom a véleményem, nem félek konfrontálódni, nem aggódok azon, hogy bárkit is megbántok-e a véleményemmel, beszélek az érzelmeimről, néha van egy két poénom, vannak dolgok, amiket szenvedélyesen szeretek, de nem vagyok nagy extra, nem nevezném izginek az életem és nem szoktam kiszínezni a dolgokat.


Eddig két kapcsolatom volt és 8 lánnyal jöttem össze vagy időlegesen, vagy csak egy alkalomra.

A legtöbb srácnak, akik a társaságunkban vannak, pl évek óta nincs senkijük. Hozzá kell tennem, hogyha elmegyünk valahová, akkor ők úgy mennek oda, hogy most becsajoznak, nekem meg semmi tervem nincs, úgy vagyok vele, ha jön, akkor alakul. Elméletben ők sokkal határozottabbak, úgy értem én is tudom mit szeretnék, de általában türelmes vagyok és próbálom mérlegelni, hogy amit gondoltam, az a másiknak is tetszene-e, szóval ezt sokszor határozatlanságnak vélik nők, legalábbis úgy vettem észre, ugyanakkor mégis sikeresebb vagyok a barátaimnál.


Kérdés: miért?



2020. febr. 8. 20:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Azért, mert KAMU!
2020. febr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
What? :D N ane nagyképűsködj már... Te most kajak arra vársz megerősítést, hogy miért vagy szerinted jobb (objektív) a barátaidnál, ahelyett, hogy örülnél neki és élveznéd az életet...Hogy egy kicsit letörjem a szarvad 8 csajszi édes kevés...nekem ennek kétszerese egy heti adagom...szóval hozzám képest eléggé le vagy maradva.Lányokat dumával intelligenciával és sok mindenenl meg lehet fogni a külsőn kívűl. A barataid jónak gondoljak magukat ezert fullos csajokakl ismerkednek persze h elakada téma/leégetik magukat ezert nem jön össze nekik...még te megelégszel átlagos csajokkal..
2020. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Bocs, de szerintem, ti frusztráltak vagytok.

Arra várok választ, hogy mégis mi az, ami ezekben az átlagos életben és semmi extra tulajdonságokban vonzó lehet. Ha nő lennék, szóba sem állnék magammal kb, főleg ha a külsőt nézem. De tényleg.


Ha azt gondolod, hogy az egot akarom simogatni, vagy ajnároztatni magamat, akkor rosszul gondolod, szóval nincs mit letörni, segítséget kértem, nem felvágni akartam. Ha nincs hozzá kellő intelligenciád, hogy megértsd és a kérdésre válaszolj, akkor azt nagyon sajnálom.

2020. febr. 8. 20:10
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltètlen a külső számít tudni kell bánni egy nővel.
2020. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem írtál kort (felteszem 25 körül), sem egyéb fizikai tulajdonságokat, amik többet számítanak, mint a jóképűség.

A leírás alapján nincs benned olyan, ami alapján a nők nagy része eleve kizár, onnantól meg, ha van benned kezdeményező készség idő kérdése, hogy összejöjjön valaki.

2020. febr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Egyébként 26, 180 és normál testalkat, de legkevésbé sem kigyúrt, viszont pocakom sincs.
2020. febr. 8. 20:17
 7/23 A kérdező kommentje:
4, de őszintén sokszor illetlen vagyok, amikor elmondom a véleményemet pl.
2020. febr. 8. 20:17
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nekem sincs izgalmas életem, én sem vagyok semmi extra, férfiban is hasonlóra vágyom. Szerintem sok nő van hasonló helyzetben. A ruhák, kocsi, mittoménmilyen márkájú öltöny vagy karóra miatt eddig egyedül férfiakat láttam szopkodni saját magukat vagy egymást, a nők nagy része nagy ívben leszarja és amúgy sem tudja ránézésre megmondani, hogy a karórád 3 ezerbe vagy 3 millióba került, hacsak nem ez a hobbija vagy a munkája.
2020. febr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A nők nem is nagyon állnak veled szóba, te állsz velük szóba, ők meg válaszolnak, nem igaz?

Alapvetően más a stratégia.

Mivel a nők nem kezdeményeznek (inkább a halál) abból válogatnak, aki nálunk kezdeményezett.

És ott nem esel ki a rostán.

Te férfiként olyan lányt keresel, akiben megvan az a plusz, ami neked tetszik és nála kezdeményezel. Pont fordított a helyzet, ezért ne a saját gondolkodásodból indulj ki.

2020. febr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
mert jó lehet a kisugárzásod én is ismertem ilyen férfit nem volt nagy szám de mindig voltak szép csinos csajai azt mondta hogy a duma sokat számít
2020. febr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!