Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják számít a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják számít a külső és belső. Nálam mindkét tényező rendben van. Miért fordulnak el tőlem mégis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megáldva jó kommunikációs képességgel, nehezen tudok megnyílni és beszélgetést kezdeményezni. Ez gyerekkorom óta így van, csak azok körében érzem magabiztosan magam, akik ismernek.

Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni. Ennyit számít a jó duma? Külsőre tetszem, a természetem is jó mégsem találok társat.


Az ünnepek is szomorkásan teltek egyedül. Nagyon hiányzik egy nő érintése, szeretete, társasága. És a legfontosabb, hogy tartozni valakihez.


Hogy legyek szimpatikus?


30/F


2020. jan. 2. 12:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/280 anonim ***** válasza:
67%

ha JÓL néznél ki, akkor rádmásznának a nők, és mindig lenne aki szó szerint megdugatja magát veled.


De mivel hozzád képest sokkal jobb opciók elérhetőek így érthető hogy miért nem te kellesz.

2020. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/280 anonim ***** válasza:
46%
Ha kulsore jo lennel, akkor lenne nod is...
2020. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/280 anonim ***** válasza:
42%
én is ezt modnom
2020. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/280 anonim ***** válasza:
47%
Ő akarjon tartozni hozzád. :o
2020. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/280 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek mást jelent a “belsőleg rendben van”
2020. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/280 anonim ***** válasza:
99%
Annyira nem vonzó, ha meg se szólalsz egy nő mellett. A humor és a kommunikáció fontos. SZerintem nem menekülnek, hanem nem látják a kezdeményezésed. Vagy ha mégis, teljesen szerencsétlen módon.
2020. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/280 anonim ***** válasza:
94%
Elég nehéz megválaszolni, hogy tudsz szimpatikus lenni, mert minden nő más, mások az igényeik is. Próbálj kicsit nyitottabb lenni, függetlenül attól, hogy komfortzónán ez számodra kívül esik.Barátkozz, ismerkedj idegenekkel akkor mikor ott van pár barátod ,talán könnyebb ha ,,biztonságba" érzed magad.Elsőre ne is az legyen a lényeg, hogy kapcsolat legyen belőle, hanem hogy szokd az idegenekkel ismerkedést.Egy idő után már sokkal könnyebben fog menni.És ne szomorkodj,ne búbánatos világfájdalommal járj a világban, mert egy bús,komor szomorú ember legtöbb esetben nem vonzó még akkor sem ha amúgy rendben van külsőre és belsőre.Mosolyogj sokat és gondolkodj pozitívan, az a kisugárzásodon is változtat.Sok sikert.:)
2020. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/280 anonim ***** válasza:
34%

én nem állítom azt, hogy a külsőd és a belsőd nincs rendben, hiszen nem ismerlek. de az tuti, hogy nem jó helyen keresgélsz. az a helyzet, amit itt is leírtak már ezerszer, hogy ha egy férfi a saját szintjén keresgél, egyedül marad. a saját szinteden lévő nők feljebb keresgélnek, ma már egyre inkább, vagy egyedül marad ha nem talál magának onnan, lejjebb adni nem fogják. ha komolyan rámész erre a pár találásra, a saját szintednél lejjebb kell keresgélned, vagy várod a csodát. ilyen is van amúgy, csak sosem velünk történik, hanem a filmekben, vagy valami ismerős ismerősével. sajnos manapság egy férfinak rengeteg energiát, pénzt, időt kell erre fordítania, főleg ha elvárásai vannak a jövendőbelivel kapcsolatban. minél nagyobbak az elvárások, annál többet.

Ha a nők menekülnek előled, akkor valami baj van veled. nagy valószínűséggel a külsőd lesz az, ami párosulhat valamilyen, a nők számára taszító kisugárzással is. ugye nyílván ezt mi nem tudjuk eldönteni. írta is itt valaki, hogy a jó pasikat felszedik a nők maguk, én is ismerek ilyen férfit, ez tényleg így van.

próbáld magad kritikus szemmel kielemezni és a rokonok, barátok véleményére ne adj, mert hazudnak és elfogultak.

2020. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/280 A kérdező kommentje:

Nem szerencsétlen módon kezdeményezek. Egyszerűen semmi sem érdekli a nőket belőlem. Egy ismerkedés úgy zajlik hogy ilyen olyan kérdést tesznek fel egymásnak - esetemben ha próbálok kérdezni akkor nincs válasz vagy hirtelen dolguk lesz és leráznak.


Nem vagyok nagydumás, de tényleg jól nézek ki és illene esélyt adni. Ha látják hogy béna vagyok és nincs szókincsem akkor segíteni kellene hogy ne legyen kínos csend, én ezt gondolom.

2020. jan. 2. 13:23
 10/280 anonim ***** válasza:
85%
semmit sem számít a külső, aki ronda, arra is rámennek a nők, vagyis sikerül csinos párt találniuk. Mert ha rondák is, de jó dumásak, magabiztosak, boldogság sugárzik ki belőlük, jó munkahelyük van, nagy baráti társaság. Kapásból 12 olyan 35 körüli közgazdász, jogász, mérnük férfi ismerősöm van, aki elhízott, erősen kopaszodó, de olyan barátnőjük van, hogy én rendőrtisztként, sportos alakkal (itt alap 30 körül) is esélytelen vagyok náluk. Mert nem vagyok határozott, zárkózott vagyok, kissé visszahúzódó, és munka után kocka is, sok gépezés mert árt a szemnek és a szociális képességeknek.
2020. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!