Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem lehet hogy a sok incel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehet hogy a sok incel nem látja tisztán saját magát?

Figyelt kérdés

Ti is úgy vagytok vele ha olvassatok egy srác picsogását hogy ő átlagos, jó srác, mindenben szuper, mégis a felszínes csajok elutasítják = nem is átlagos a srác hanem az alatti?


Kíváncsi vagyok azokra a személyekre akik abban vannak hogy ők átlagos férfiak! Tegyetek be magyarokról képet. Én senkit nem fogok fikázni, csupán érdekel hogy igaz e a feltételezésem hogy pocakos Géza , vagy 150 cm Balázs akik NEM átlagosak hova sorolják magukat, kettő nőket hibáztató gondolatunk között.


2020. febr. 9. 01:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Elmesélnéd mi a bűnről beszélsz🤦‍♂️
2020. febr. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Volt már ilyesmi kérdés és tettek be képet. Hát.. egyátalán nem átlagosak voltak, hanem az alattiak. Bár kinek, mi.
2020. febr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%
Akikről itt képeket láttam, azok rendben voltak vagy kifejezetten tetszettek is. Mármint külsőre. Belsőre sokkal több és nagyobb baj van velük. Pl az egyiket próbáltam győzködni arról, hogy nem néz ki rosszul, de mindenre volt egy frappáns válasza. Hát akkor ott rohadj meg, te görcs.
2020. febr. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
39%

már megint az incelekkel foglalkoztok, feminácikkal hatványozottan több van még ebben a kategóriában is.

Elég a toplistás neveket is végignézni....

na meg pl ezt a kérdést is, meg ami alatta megy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


de azért foglalkozzatok továbbra is az incelekkel.

2020. febr. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok egy nagy incelpárti, de ez a kereszteshadjárat ellenük elég szánalmas.


Jöhet a lepontozás a méglúzerebb incelfikázóktól. A 60 úgyis egy sokkal szebb szám.

2020. febr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%

Keresztes hadjárat? :'D

Az égvilágon senki nem foglalkozna velük, ha nem szemetelnék tele az oldalt napi 10 nyavajgós, önsajnáltatós, vagy nőgyűlölős kérdéssel.

2020. febr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Azt se tudod hogy mit jelent a szó de dobálod mindenkire akinek x ideig 0 barátnője volt és szűz. Itt nincs egy igazi incel se.
2020. febr. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
71%
3-asnak van igaza, az inceleknek a fejükkel van a baj (és emiatt nem lesz soha átlag feletti külsejük és csajuk sem). Nem az ő hibájuk, a kudarcok, szorongásuk miatt eltorzult a gondolkodásmódjuk.
2020. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
67%
Az incelezés olyan mint a pszichopatázás, nárcisztikusozás: minden hülye dobálja mindenkire, közben azt se tudja mit jelent valójában.
2020. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Én is elég sokukról láttam képet, a nagytöbbségük teljesen átlagos. Persze van köztük jópár elhízott, meg mégtöbb igényelen, de semmi olyan nincs rajtuk, amit pár év munkával ne lehetne helyrehozni. A 99,99%-nak az agyával vannak komoly bajok.
2020. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!