Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pécsen nem lehet egy normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pécsen nem lehet egy normális,18 és 30 közötti nőt találni? Van valakinek ötlete, hogy hova érdemes menni, ha ismerkedni szeretnék?

Figyelt kérdés
2020. febr. 9. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Pécs egy elég jó város plusz egyetem is van tehát nem egy nö járkál ott szerintem ki kell szürni melyik az alkalmas de nem hiszem el,hogy ne lenne aki kapcsolatra való!
2020. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És melyik nap, mely napszakban érdemes megpróbálni?
2020. febr. 9. 12:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Valaki ismerkedni lanyok,En is Pecsi vagyok 23F
2020. febr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem Péntek reggel 5:45-kor érdemes próbálni a buszpályaudvaron.


Ilyen kérdéseket... :D

2020. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyszer jártam ott mert nekem cseszettül messze van de szerintem bárhol délután van pláza,állatkert és sok sok más szórakozási lehetőség is!
2020. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen mindegy hol keresel. 1 kutya mind, a kivétel is csak a szabájt erősíti. Mellesleg nem a diploma teszi az embert, tehát hiába tanult, a r..anc csak r..banc marad. A kedvesség mögött is lehet házi sárkány, inkább kezelhetőt keress akit lehet idomítani. Akit te irányitassz és nem ő téged. Persze ígysem lessz könnyű dolgod, de idővel megtanulod kiszűrni azokat akik alkalmatlanok a család tervezésre. Előre szólok rengetegen vannak. Persze nem azt mondom hogy egyiket sem lehet idomítani aki alkalmatlan, de a többségük sablon szerű, és az elvárásaik is. Na azok akik totál alkalmatlanok, bármire is. Aki csak a tömeget követi az 1 a birkák közül, azokban ne bízz. De vannak kivételek. A rosszak között is akik próbálnak alkalmaszkodni a tömeghez de mégis van saját szeméjisége, képes a kompromisszumra. Velük már lehet mit kezdeni. A lényeg hogy légy határozott, tudd mit akarsz. Ha ez megvan az akit keresel szinte magátol jelentkezik, neked csak ki kell szűrni a tömegből.
2020. febr. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés olyan hely van, ahol az ember csak úgy spontán ismerkedni tud másokkal és ez alatt most nem is csak párkapcsolatra gondolok, hanem akár barátkozásra vagy szimpla beszélgetésekre. Én Pécsen tanulok és még az egyetemen sem túl nyitottak az emberek, legalábbis én a szaktársaimon kívül senkivel sem kerültem még így kapcsolatba. Járok nyelvtanfolyamra is, járok sportolni csoportos órákra is és sehol nem szereztem új barátokat vagy ismerősöket sem. Ezeken a helyeken kívül pl. szimplán egy kávézóban, állatkertben vagy könyvtárban stb., stb. pedig általában a kutya nem foglalkozik a másikkal, szóval még esélytelenebb a dolog.
2020. febr. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pecsiek irhatnak.F hetero
2020. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Heló, szia! Pécsről én is. Nincsenek nők, tapasztalatból mondom. Randiztam egy kettővel, de nagyon rossz a felhozatal. Fentebb sokkal jobbak vannak, Pest, Győr, Stb. Északi megyéből. Pécsen valahogy nem az igazi. Lehet az egyetem miatt már foglaltak a jók. De kinézetre sem jönnek be túlságosan a pécsi csajok nem tom miért. Ribis a legtöbb.
2020. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!