Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mentálisan beteg srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentálisan beteg srácként érdemes normális, mentálisan nem beteg lányokat kiszemelnem, akik elősegíthetik a gyógyulásomat?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Dokit szemelj ki.
2018. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezt nem egy nő fogja megoldani
2018. aug. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem, a legnagyobb jóindulattal mondom, hogy inkább pszichológust vagy pszichiátert keress fel.
2018. aug. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Dokit keress, mert az ért hozzá, hogyan gyógyulj meg, a lányt, ha nem szakember a témában, lehet, hogy csak lehúznád, és ő is beteggé válna melletted.
2018. aug. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%

Hidd el, hogy a gyógyulásodban a legtöbbet te magad tudsz segíteni. Ne mástól várd, hogy majd pátyolgasson és meggyógyítson téged, mert nem fog működni.


Milyen mentális betegséged van?


(Én is beteg vagyok mentálisan, sőt nem is csak egy betegségem van, de ezek valamilyen szinten javíthatóak és csak olykor rosszabbodnak. Én próbáltam ezekre megoldást találni, hogy ne jöjjön elő és legyen valami ami visszaránt a valóságba, de ezeket nem egy másik személyre akasztom rá és nem is várok el semmit. Bár nyilván jó lenne, ha lenne mellettem valaki aki tud segíteni az egyik ilyen dologban nagyon is tudna.)

2018. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem fogok várni a gyógyulásra, ahhoz egy nagyobb csoda kellene. Normális lány kell nekem minél hamarabb.
2018. aug. 26. 12:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a probkemad?
2018. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon önző vagy. Neked kell ingyen nővérke, a lány meg egy sérült lustaságot kap.
2018. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Szóval eltökélt szándékod, hogy leszívod valaki másnak az energiáját a saját érdekedben, kérdező.
2018. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
98%
A gyógyulásodat szakember segítheti elő. A "normális lány" annyit tehet, hogy melletted van a kezelés során.
2018. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!