Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elvárás a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás a nőknek hogy a férfi tudjon barkácsolni, tudjon otthon szerelni? (konnektor csere, ikea bútor összeszerelés, glettelés, festés, zár csere és ez meg az stb. )

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 14:03
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%

Hát, felőlem hívjon szakembert kétcsavaros munkákra aki akar, én nem örülnék, ha ilyenekre folyna el a pénz.

(#3-as voltam)

2020. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
76%
Őszintén? Nagyobb igény van arra hogy tudjak főzni vagy mosogatni mint arra, hogy villanyt szereljek vagy lerakjam a parkettát vagy kicseréljem a csapot. Hozzáteszem, hogy nekem a konyha idegen terep, bármit megjavítok(mérnök vagyok), kicserélek megtervezem, de a főzés soha nem izgatott. Persze egy rántottát meg tudok csinálni, mert anyám arra azért megtanított.
2020. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp sem elvárás, de azért előny, ha valaki ért ezekhez a dolgokhoz. Ezeket én is meg tudom csinálni, nem atomfizika, elég furcsa, ha valaki nem képes rá.
2020. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
25%

Én szerelek, főzök, jól keresek, saját lakásom és autóm van, magas-vékony vagyok. Kellek egy nőnek is? Nem. Miért? Kisfiús az arcom. Akkor baxhatom az összes jó tulajdonságomat, ha a pofámon nem jutnak túl... :D


29F

2020. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%

Nekem nagyon vonzóvá tesz egy férfit, ha ezekben ügyes és jártas.

Édesapám is ezermester, nekem ez az etalon. Én is megtanultam pár dolgot mellette.

2020. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
61%

5-ös vagyok. Számomra van férfi és női munka, nem vagyok feminista..

Férjem pedig onnan tudja ezeket a dolgokat, hogy érdeklődők irántuk, utánanéz, megtanulja. Miért fizetnénk 600 ezret a villanyszerelőnek, ha meg tudja csinálni a férjem is, fele annyiból, anyagáron?

2020. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Olyat várok el tőle, amit én is megtudnék csinálni. Ikea bútort (ha csak nem egy komplett konyha szekrény) összerakni alap, zárat cserélni alap, de nem húzom a számat, ha nem áll neki konnektort cserélni, vagy glettelni.
2020. febr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
76%
Amit józan paraszti ésszel én is meg tudok csinálni, azt tőle is elvárom. De fontosabb, hogy elvégezze a házimunka rá eső részét, ikea bútort nem kell minden héten összeszerelni.
2020. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy Ikea bútor összerakásához nem kell agysebésznek lenni. Szóval azt azért elvárnám. A többi nem érdekel, plusz pont, ha ért hozzá, de nem mínusz pont, ha nem.
2020. febr. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami komoly dolgot kell megjavitani, akkor ahhoz jobban szeretek szerelőt hívni, még akkor is, ha van a közelemben olyan, aki elvileg ért hozzá, az apróbb dolgok megjavitasahoz meg van fenn a neten ezerféle bemutató, szóval feleslegesnek tartom hogy valaki fejből tudjon mindent.

Persze ha ért az ilyesmihez, az jó dolog, de nem elvárás részemről.

2020. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!