Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire elvárás a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás a nőknek hogy a férfi tudjon barkácsolni, tudjon otthon szerelni? (konnektor csere, ikea bútor összeszerelés, glettelés, festés, zár csere és ez meg az stb. )

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 14:03
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Ott van a határ, hogy ha valamit egyszerű, józan paraszti ésszel meg lehet csinálni, akkor megtudja csinálni. Egy villanykörte csere, szekrény összeszerelés, zárcsere nem okozhat gondot egy egészséges elméjű embernek, legyen az nő vagy férfi, főleg a mai világban ahol szinte fogyatékos szinten le van írva minden az útmutatóban, és még az almahámozásról is van youtube tutorial.
2020. febr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%

"12" vagyok

Bár le lettem pontozva, de a válaszok tökéletesen igazolnak engem. A nők mindenhez értenek, a szekrényösszerakástól a konnektorig, annyira a férfinek is értenie kell hozzá. Azon felül már nem baj ha nem ért, akkor hívunk szakembert. Ezért szép az élet.... :)

2020. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Gymnospermatophyta ***** válasza:
24%

Kérdező: Persze, hogy van olyan, hogy férfi meg női munka. Ettől még azokat csinálhatja az ellenkező nem, de ne tegyünk már úgy, hogy a két nem azonos biológiailag (pl. izmok). Igen is vannak eltérések és vannak olyan munkák, szakmák, amik alapvetően kézenfekvőbbek a lányoknak vagy a fiúknak (vagy bárkinek).


Amúgy egyetértek azzal, hogy minden apróságra nem kell pénzt költeni, ha csak amúgy két húzás lenne az egész és egy szakember rohadt drágán tud ám dolgozni. Gázszerelő lefűrészel egy csövet szevasz 6k. (Persze én is inkább ezt a példát kifizetném, ha már gáz. ) Én is csak számítógéphez értek, ha szerelésről van szó, de egy-két youtube videó és utána olvasás csodákat művelhet, ha arra kerülne a sor. :) IKEA-legó meg azért nem bonyi...

2020. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem elvaras de előny. Viszont ha már nem ért semmihez akkor legalább ismerje el. Volt olyan exem a mindenhez is hülye volt de bizonygatta hogy ő tudja ő tudja....
2020. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
88%

Nem mindegy, hogy ez a gyakorlatban hogy néz ki. Én sem tudtam, mi az a glettelés, amíg el nem költöztem, és kifestettem a lakást. IKEA bútorok sem bonyolultak, a húgommal raktam össze, és áll még az összes.


Tehát ha együtt élünk, veszünk egy könyvespolcot, akkor te hagyod, hogy egyedül rakjam össze, vagy megcsináljuk együtt? Előbbi kicsit kiábrándító, nem azért, mert férfi vagy, hanem mert egy csapat vagyunk. De a főzés mondjuk tényleg fontosabb, mert a polcot 10 éve összeraktam, azóta meg mindennap ettem, szóval...

2020. febr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
79%
Ha tud főzni,lényegtelen hogy mit barkácsolgat otthon évente 2x.Főzni sűrűbben kell mint szerelni.
2020. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nem kell; ahogy már írták a kisebb dolgokkal könnyű megbirkozni, a nagyobbakat meg jobb, ha szerelő nézi meg, nehogy leégjen a ház, vagy hívni kelljen a mentőt.

Az fontosabb, hogy kivegye a részét a házimunkából, amit viszont napi szinten meg kell csinálni, hogy ne keljen egy embernek kettő helyett dolgozni.

2020. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

25 éves vagyok, lány, és minden fent felsorolt dolgot meg tudok csinálni, így el is várom egy férfitól. Van egy kollégám, aki pl youtubeon megnéz mindent, most ablakot vágott a házukra, és egyedül beszerelte, szóval nem egy atomfizika. Nem várnám el, hogy egyedül felépítse a házunkat, (bár apám pl pontosan ezt tette), de azért ilyen alap dolgokat meg kell tudnia csinálni.

Ettől függetlenül tudjon főzni is, elvégre glettelni, konnektort szerelni jó esetben csak pár évente kell, főzni viszont minimum minden hétvégén.

2020. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Tegnap óta nem megy a fejembe, hogy a felsoroltakban mi lenne olyan bonyolult. :D

Ha elsőre nem is evidens, ezek közül mindet lehet abszolválni egy pár perc utánaolvasás, 1-2 youtube tutorial alapján.

Fura lenne nekem olyan ember, aki sehogy nem boldogul ezekkel, ugyanúgy, ahogy nekem fura, ha valaki "nem tud főzni", vagyis nem tud pár percig követni egy leírt utasítássorozatot.

Nyilván nem várható senkitől, hogy veleszületett szuperképességének köszönhetően mesterséf vagy ezermester legyen, de alap dolgokat szerintem illik tudni megoldani...

Máskülönben esküszöm nem szívesen hagynám otthon egyedül az illetőt...

N

2020. febr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!