Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy csajozzak idősebb korba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak idősebb korba ha kicsi az intim méretem és tapasztalatlan vagyok?

Figyelt kérdés
Hiába lennék akármilyen, ha összekerülünk a méretem és a tapasztalatlanságom miatt nem tudom kielégiteni, úgyis elhagy. Sajnos már túl öreg vagyok hogy kiscsajokon gyakoroljak, a hivatásosokra meg nem lenne elég pénzem, na meg az nem is olyan. Mit csináljak?

2020. febr. 13. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Lelki társat keress, ha az stimmel, a szexualitáson lehet javítani, összecsiszolódni.
2020. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi szerinted a kicsi méret?
2020. febr. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha olyan 11-15 cm között van a farkad az elég hogy ki tudd elégíteni őket! Rajongani nem fognak érted de simán működhet ezzel a mérettel egy komoly kapcsolat. Ha a saját baráti társaságom nézem, azt javaslom egyszerű - okos- kicsit ducibb lányoknál próbálkozz udvarolni. Ők nem olyan felszínesek, nem trendi és 20 centis pasi náluk az elfogadott.
2020. febr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha lelkileg egymásra találtok, beszéltek 1-2 hónapig stb és fokozatosan kerül előtérbe a szexualitás, biztosan megértő lesz majd. Nem mindenki törekszik arra, hogy első-második randin megtörténjen az ágybabújás stb. Szóval simán találhatsz ilyen lányt, akivel értékrendetek közös, csak ne ess kétségbe.
2020. febr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 köszönöm, ez nagyon optimista tanács. Sajnos nem igazán bizok benne.
2020. febr. 13. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:

A 11-15cm pontosan az átlag. Szóval ez az a tartomány, amelynél kb. 10%-nak kisebb és 10%-nak nagyobb. Csak úgy mondom...

Kérdező: szerintem ne ezzel foglalkozz, egy komoly kapcsolatban, ahol ténylegesen egymásba szeret két ember, análkül is, hogy kizárólag szexuális jellegű közös dolgaik lennének egyből, nem fog számítani a méreted. És különben is van a farkadon kívül elég sok másik testrészed amivel BŐVEN ki lehet elégíteni egy nőt...

2020. febr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen "hiába..., úgyis..." okfejtésekről mindig az jut az eszembe, hogy;

Tudod, mit, Kisnyúl? Ba5zd meg a fűnyíródat!

2020. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!