Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek vajon olyan nők. _?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek vajon olyan nők. _?

Figyelt kérdés
...(megfelelő koncentrációban és eloszlásban persze, hogy a kérdés ne csak elméleti legyen, hanem reális esély legyen találkozni velük! ), akik nem azért fekszenek le a férfiakkal, mert 1. gyereket akarnak 2. pénzt akarnak 3. társfüggők 4. sajnálják 5. bizonyítani akarnak 6. ez a szokás stb, hanem tisztán azért, mert élvezik a velük való együttlétet, a szexet és igyekeznek minél többször ezt átélni?!?

2020. febr. 14. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Léteznek, igen, nem is kevesen. Nem csak a férfiak kiváltsága élvezni a szexet.
2020. febr. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
A mesében, meg a filmekben igen.
2020. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Jelen. De ez régebben volt, most egyedül vagyok és nem akarok semmilyen kapcsolatot, szex kapcsolatot sem. De volt ilyenem és jól érzetem magam benne egy darabig. Viszont most komoly kapcsolatra vágyom, így nem lennék benne ilyesmiben. Egy ember a saját élete folyamán is változik és többféle korszaka van.
2020. febr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lennének? Csak olyan férfiakkal csináljak ezt akikhez vonzódnak.
2020. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a felvetésed.

Nos gyerek miatt csak akkor feküdnék le egy férfival ha már bizonyos ideje együtt lennénk és a család tervezés fázisában tartanánk. Pénzért én sose feküdtem le egy férfival sem és nem is fogok. Nem mondom magam tarsfuggonek de ha van valakim akkor előfordul, hogy többször igényem a társaságát ergo a szexet is, de alapból mert társfüggő lennék nem feküdnék le bárkivel. Sajnálatból sem feküdnék le senkivel. Mit akarnék bizonyítani? Ezt nem értem...

Én azért szexelek valakivel mert szeretném ha mindkettőnknek öröm lenne az együttlét és nem azért mert nekem így jó.. Szerintem ez oda vissza kell hogy működjön a szexben :) ilyen nőt amilyet leírtál bizonyára elborzaszto lehet...

2020. febr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nagyon tanulságosak! :)


Picit pontosítok: a felsorolást ne szó szerint értsétek, hanem csak annak illusztrálására, hogy valaki külső ok miatt tesz valamit és nem pusztán azért, mert élvezi. Azaz teljesen kötetlenül a saját és a társadalmi elvárásoktól.


(Még tovább pontosítok. A "pénzért" kitételt ne a szokásos értelemben vegyétek. Pénzért fekszik le az a nő is, aki a házasságában szexmegvonást alkalmaz, ha a pasi éppen - mondjuk vállalkozó lévén - shortban van, debezzeg beveti magát, ha jól fut a szekér. De pénzért fekszik le az is, aki aranyásó.

Társfüggésből az szexel, aki nem akarja elveszíteni a másikat és így igyekszik magához kötni.

Bizonyítani pedig az alacsony önértékelésű emberek szoktak saját maguknak, hogy lám én is képes vagyok megtartani egy pasit: szexszel.)


A kölcsönösség fontosságával maximálisan egyetértek, de most nem ezt szerettem volna boncolgatni...:)

2020. febr. 14. 20:08
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Szóval te egy mindenféle indoktól és érzelemtől mentes lyukat akarsz, ami egy filléredbe sem kerül. Mondanám a guminőt, de sajnos az is pénzbe kerül, mikor megvásárlod, vagy max. Keresel egy használt ingyenest. De ha nem jön össze, még mindig találsz pár kulcslyukat.
2020. febr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Öööö, azt hiszem, félreértettél. Nem érzelemtől és indoktól mentes lyukról beszéltem.

Emberekről, nőkről beszélek, akik magáért az élvezetért csinálnak (kölcsönösen) élvezetes dolgokat. Nem pedig azért, mert valami kényszeríti őket vagy valamit el akarnak érni.

Sajnállak, hogy annyira szegényes az érzelemvilágod, hogy arra asszociáltál, amire.

2020. febr. 15. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!