Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon léteznek olyan fiatal...

Vajon léteznek olyan fiatal lányok, akik vannak annyira értelmesek, hogy mernek tőzsdézni?

Figyelt kérdés
Vagy tudja pl, hogy mik a legmenőbb papírok jelenleg a tőzsdén, napi szinten figyeli, és lehet vele értelmesen beszélgetni erről?
2017. nov. 13. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Én pont azért nem tőzsdézek, mert értelmes vagyok :D

B****zulj be inkább.

2017. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát nem értek veled egyet. Ha értelmes lennél, nem elvernéd a pénzed, hanem befektetnéd. De ebből is látszik mennyire nem vagy értelmes, a magyar tőzsdén nagyjából két éve, hatalmas összegeket lehet keresni. Tőke tízszerezésről beszélek, nem is duplázásról. Na mindegy. Ez a stílus: b zulj be. Gratulálok neked, "értelmes". :)
2017. nov. 13. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez nem értelmességen múlik. Sőt, inkább az az értelmes, aki nem teszi kockára a pénzét. Kis pénzzel amúgy sins értelme, nagyobb pénzt meg inkább nem tennék kockára. Megtízszerezni meg ruletten is

meg lehet a pénzed..

2017. nov. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ezért mondom, hogy ti mind nem vagytok értelmesek. Mindannyian csak beszűkült látókörű szürke kisegerek vagytok. A rulettet összehasonlítani a tőzsdével meg egyenesen nevetséges.


Tipikusan a nyavalygó és semmit nem tevő fajta emberek, lányok vagytok látszik. Irigykedni bírtok, meg másokat megszólni, ha van pénzük, de ha már tenni kéne azért, hogy nektek is legyen, az már nem megy.


0-k vagytok.


Nyugodtam mondjátok, hogy nagyképű vagyok, nem is érdekel, de az biztos, hogy az ilyen semmi embereket lenézem.


Ha van egy értelmes lány, az írjon nyugodtan, csak az ilyen hülyéket nem bírom. :)

2017. nov. 13. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

"Tipikusan a nyavalygó és semmit nem tevő fajta emberek, lányok vagytok látszik. Irigykedni bírtok, meg másokat megszólni, ha van pénzük, de ha már tenni kéne azért, hogy nektek is legyen, az már nem megy."


Te meg tipikusan az az elbizakodott alak vagy, aki a BIKA piacon tegyük fel megtízszerezte a pénzét (bár messziről jött ember azt mond, amit akar), majd amikor az igazi tőzsdei, ide-oda időszak következik, akkor majd szívesen meghallgatom, hogy nagy elbizakodottságodban mennyi pénzt nyertél/vesztettél.


"ha van pénzük, de ha már tenni kéne azért, hogy nektek is legyen, az már nem megy."

Hadd kérdezzem meg:

- miért pont lányok? Ha tőzsdézni akarsz, akkor fiúkkal is épp úgy lehet beszélgetni, nem?

- vagy talán a lányokat jobban be lehet hülyíteni, rávenni arra, hogy befektessenek Nálad? :-)

Jaj, bocs még azt elfelejtettem megkérdezni: miért fontos, hogy FIATALOK legyenek??

Vadászol vagy tőzsdézel? :D

2017. nov. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Buzgárkodik.
2017. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Figyeled, még ő néz le :D nincs se tudása, se végzettsége gondolom, a "munkája" konkrétan 0 értéket ad hozzá barmihez is, csak azt hiszi a pénztől majd mindenki hasra esik előtte. Hát egyáltalán nem, tipikus újgazdag bunkó paraszt. Értelmes ember tiszteletét nem a pénzeddel fogod kivívni.
2017. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Majd légyszi 3-4 év múlva is jelezz vissza, hogy hol tart a vagyonod. Köszi!
2017. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Na, jönnek a milliók?:D
2018. júl. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem már milliárdos vagyona lehet :D
2020. dec. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!