Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Insta/Fb/badoo/tinder oldalako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Insta/Fb/badoo/tinder oldalakon a nők nagyrésze csak az önbizalmát növeli?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem akarnak igazán ismerkedni csak élvezik a rengeteg pozitív visszajelzést amit kapnak.

Például badoon/tinderen hiába írogatok lányokkal néhány levélváltás után nem írnak vissza.

Természetesen "egyezés" után történik mindez.



2020. febr. 15. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez azért elégé közismert tény, hogy a nők egy része az egójuk fényezésére használja ezeket az oldalakat.
2020. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az általad felsoroltból két oldal kapásból nem arra való, hogy ismerkedj rajta. A másik kettőből pedig sajnos csak az egyik tudta megoldani, hogy olyan emberek bsztassanak csak, akiknek megengedted, nem akármilyen jött-ment. És sajnos azok is csak kép alapján mennek át a szűrőn, a nőkre irkáló pasik 90%-a unalomból irkál, sablonszarokat másolgat és képtelen folytatni a beszélgetést, amit elkezdett, mert hülye ahhoz is, hogy reagáljon a lány válaszára, ne újat kérdezzen. Ráadásul a többség bődületes szarságokkal nyomul, érződik az izzadságszag meg a kanosság az üzeneteiken. Vagy benyalnak tövig szánalmas szinten vagy megy a sziamizu minimál, vagy gyerebszni. Hát nem csoda, hogy az ember meg sem nézi az üzenetet, ha napi 90 ilyet kap olyan emberektől, akinek a badoo esetében örül, ha negyede nem vén farok, a Tinder esetében meg hiába húzta jobbra, mert csak a képei alapján tűnt értelmesebbnek, mint egy darab kavics.
2020. febr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kezdek rájönni sajnos. Köszi a választ ,de írjatok még néhányan ! Főleg aki próbált csajozni ezeken az oldalakon.
2020. febr. 15. 19:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgöm, mi az egofényezés színvonaltalan, retek emberek nyálcsorgatásában és fszverésében? 😂😂😂 Ez inkább undorító, ami egy az egyben leírja a férfi nemet a nők előtt
2020. febr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

19:19

Jót nevettem :-) Igen ,de facebookon is rengeteg ember (főleg férfi) próbál ismerkedni. Bár a facebook nem arra való.

2020. febr. 15. 19:24
 6/10 A kérdező kommentje:

19:21

Személyes találkozásnak van varázsa.Utcán vagy akár véletlen egy Rossmannban vagy egy DMben. De a lényeg úgy jobb. Csak bele kell futni.

Jó esetben az említett oldalakon is személyes találkára fordul a dolog.

2020. febr. 15. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy még ha komolyan is gondolják az ismerkedést, értsd meg, hogy a nők elképesztő, férfiésszel felfoghatatlan mennyiségű férfi közül válogathatnak, így aztán nem csoda, hogy a legkisebb, legnevetségesebb indokkal is azonnal ejtenek. Mert megtehetik, hisz így is, úgy is ott van több száz férfi, aki sorban áll értük.


Ők a másik végletben élnek. Miközben nekünk a legkisebb esélyért is vért kell izzadnunk, ők nem győznek válogatni és persze, hogy a legeslegeslegjobb pasit akarják kifogni. Ha a ki tudja hány száz ostromlójuk között csak egy van, aki nálad jobb pasi, már nem is létezel számukra, még akkor sem, ha addig leveleztek veled.

2020. febr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

20:08

Van olyan nő ismerősöm aki csak facebookon 7-8 levelet kap naponta. Az havonta kb 300,ez tényleg elképesztő számadat.

2020. febr. 16. 00:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7-esnek igaza van. Regisztrálj egyszer Tinderre átlagos nő képével, nézd meg mennyi likeot kapsz 12 óra alatt. Le leszel sokkolva, de komolyan, én szóltam.


Amúgy én például azt nem értem Facen/Instán minek kitenni "napomba" egy selfiet. De én is arra a következtetésre jutottam mint te. Kell az egójuknak a vissza igazolás, amikor férfiak tömege csorgatja rájuk a nyálukat. Szerintem egy normális önbizalommal rendelkező nőnek erre nincsen szüksége. Csak ilyet nagyon ritkán találni.

2020. febr. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szeretnék dugni is. Csak nem innen kell nősülni. Ezek igazi gumis macák, vigyázz! 😉
2020. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!